Wpis z mikrobloga

  • 14
@lubielizacosy totalny kretyn skonfigurował te auto. Skóry dwie końcówki felgi w #!$%@? i pół silnika. No ale najważniejszy wygląd żeby sąsiada #!$%@? strzelał.
  • Odpowiedz
@lubielizacosy nie mogę się doczekać czasów kiedy auta będą miały po 1000 koni a ludzie będą dalej narzekać że żeby bezpiecznie wyprzedzić tira będzie trzeba mieć 2000 koni ( ͡° ͜ʖ ͡°). To technika zrobi z ciebie zawodnika a nie moc silnika.
  • Odpowiedz
@lubielizacosy taa i 100Nm mniej( ͡° ͜ʖ ͡°) na pewno poszalejesz. A tak poza tymi paroma konikami do niczego nie potrzebnym w normalnej jeździe to wygoda jazdy i wykonanie jest na zupełnie innym poziomie i żaden nowy Lancer nie będzie tak dobry jak kilkuletnie Volvo. Mitsubishi to są jedne z gorzej wykonanych aut jakimi jeździłem. A te 3 litry to nie wiem do czego by ci były
  • Odpowiedz
@lubielizacosy to mamy inne priorytety. Ja to lubię jak mam w aucie cicho, nic mi w środku nie skrzypi i nie trzepie mnie na dziurach. No i nie ma więcej niż 8 lat. Ok 120km w turbobenzynie i 100 w dieslu w hatchbacku jest wystarczające do każdego typu jazdy codziennej.
  • Odpowiedz
@nowoprzybyly:

nie mogę się doczekać czasów kiedy auta będą miały po 1000 koni a ludzie będą dalej narzekać że żeby bezpiecznie wyprzedzić tira będzie trzeba mieć 2000 koni ( ͡° ͜ʖ ͡°). To technika zrobi z ciebie zawodnika a nie moc silnika.

Generalnie masz rację, bo już widziałem podobne komentarze przy autach >150KM, ale te 116 to jest naprawdę mało. Taki standard piętnaście lat temu, a
  • Odpowiedz
@Sixshoe: ja nigdy nie zrozumiem o #!$%@? chodzi marce volvo dając nazwy modeli. Najpierw było v40 I - stary kombiak segmentu średniego użytkowego (s40 - odpowiednik sedan), później następca v50 - taki sam segment, jednak w wersji sedan nazywał się s40 II :d, ale teraz lepiej. Później uznali - taki #!$%@? i wypuścili model OPa - 5 drzwiowy hatchback wypuścili pod nazwą v40 II. A 3 drzwiowy hatchback Volvo jak
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: to że dla ciebie liczą się tylko liczby (pojemność silnika, konie, czas do setki) to nie znaczy, że każdy jest na tyle ograniczony przy wyborze auta. Przykład nowego Lancera kompletnie z dupy. Nie dość, że samochodu już nie produkują to za 60 tysięcy może udałoby się kupić gołą wersje. Jak widać OP postawił na komfort i większość rozsądnych ludzi tak robi. Lepiej jechać 6h w komfortowym samochodzie niż 5,5h
  • Odpowiedz
To jest dramat że jest R Design z klekotem 1.2 i to jeszcze z kolorem prawie Polestar. Sam jestem fanem i posiadaczem Volvo a o takim combo nie słyszałem, możliwe że to dzieło jakiegoś Mietka artysty po prostu.
  • Odpowiedz
@Julczi: Na nowych autach sie nie znam, nie moja liga xd a co te volvo ma ze jedzie sie komfortowo? Jakies masaze, czy pneumatuczne zawieszenie? Pytam bo sie nie znam.. Komfort w moim golfie z 2002 jest dla mnie ok.
  • Odpowiedz