Wpis z mikrobloga

- (...) Cudu w sensie takim, żeby ktoś, kto był w zaawansowanej chorobie nowotworowej, nagle wyzdrowiał, nie widziałem. I walczę ze wszystkimi, którzy cuda obiecują. Chodzi mi o te niekonwencjonalne metody leczenia. Nie zapomnę, jak przywieźli nam kiedyś kobietę od takiego znanego bioenergoterapeuty. Nowak się chyba nazywał. Na noszach nam ta pacjentka umierała i opowiadała, jak on zaraz jeszcze do niej przyjedzie, dotknie ją i ona wyzdrowieje. Tak ją przez dwa czy trzy lata dotykał i my zobaczyliśmy efekt. Także do cudów podchodzę bardzo ostrożnie, osobiście czegoś takiego nie widziałem. (...)

http://www.wykop.pl/link/3725489/onkolog-nie-widzialem-na-onkologii-cudu-i-walcze-z-tymi-co-takie-cuda-obiecuja/

#polska #medycyna #rakcontent #zwiazki #ciekawostki #nauka #neuropa
  • 6
  • Odpowiedz
@karkata: Dziwne jest to, że tag związki opiera się właśnie na problemach, rzadko pojawia się coś o pozytywnych aspektach związku. Czytanie o kolejnej zdradzie, zerwaniu itd. jest dołujące, nie pomaga.

  • Odpowiedz
@karkata: W środku artykułu jest coś o związkach, o opuszczaniu partnerek itd. Niby nic, a związków dotyka. Jak dla mnie za mało, żeby tagować, no ale cóż.
  • Odpowiedz