Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirbelki, mam do was sprawę...

Wyjeżdżam na jakiś czas i chciałbym zostawić swojej dziewczynie trochę soczystych opowiadań erotycznych. Zastanawiam się na co położyć nacisk. Ma być dominacja, intryga, zwierzęcość, romantyzm, nieprzewidywalność, szczegółowość...? Nie mam pojęcia na co kobiety w takich historiach zwracają uwagę. POMOCY!
A może powinienem przyjrzeć się jakimś cenionym i gorętszym fragmentom z dzieł literatury?

P.S. Autorkom najbardziej przydatnych odpowiedzi przyślę na privie opowiadania gdy będą skończone ( )

Pozdrawiam.
#pomocy #seks #rozowepaski #zwiazki #help #literatura #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirbelki, mam do was sprawę...

W...
źródło: comment_gmMraf2CbQjQc9Al4AdFpA3ef9onNaQf.jpg
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale to zależy od preferencji twojej dziewczyny, które to przecież Ty znasz najlepiej. Na pewno szczegółowość, budowanie nastroju i stopniowanie napięcia oraz ustanowienie jej główną i najważniejszą postacią wokół której tworzy się akcja i klimat będzie dobrym rozwiązaniem.
A reszta? to zależy od fantazji twojej dziewczyny. Lubi fantastykę ? filmy kostiumowe ?
To napisz o łowcy wampirów, który dostaję zlecenie na tajemniczą, niebezpieczną wampirzycę.
A wszystko to dzieje się w