Wpis z mikrobloga

Na osłodę poweekendowego wieczoru #rozdajo z kategorii #wlosy i trochę #modameska.

Mam na wydanie 1x GOLDWELL Roughman, kremowa pasta matująca 100ml. Jak widać na zdjęciu, ma minimalną wadę opakowania, tak jakby kreskę na etykiecie, ale to nie wgniecenie a produkt jest w 100% pełny, nowy i gotowy do użycia. Na swoich nie użyję, a wiem, że sporo z Was używa i chwali.

Zgodnie z zawodowym zboczeniem dodam tylko, że tego typu produkty najlepiej jest wyczesywać zaraz po powrocie do domu, a następnie zmywać odżywką bez silikonów. Później możecie normalnie umyć skórę głowy szamponem, ale warto pierwsze mycie zrobić odżywką - na pewno zmyje stylizator, a dodatkowo fajnie odżywi i nawilży włosy.

Dla pozostałych do niedzieli 07.05.2017 rabat 5% na napieknewlosy.pl z kodem wykop0957

Rozdajo trwa do dzisiaj do 0:00, losowanie przez mirkorandom, kontakt przez pw więc dla odblokowanych, wysyłka paczkomaty inpost na mój koszt.

Warunki udziału ----> PLUS tego wpisu

Dla ciekawych włosowej wiedzy zapraszam na mój kanał gdzie strasznie dużo gadam, elo.
Pobierz wwwlosy_pl - Na osłodę poweekendowego wieczoru #rozdajo z kategorii #wlosy i trochę #...
źródło: comment_WBUcc5RgZSiFW7WWfaRE1r6UPigtCHV4.jpg
  • 38
@impet: w największym skrócie: taka bez silikonów, żeby nie szkodziło na skórę głowy. Przykłady: Vianek nawilżająca, Ecolab wszystkie balsamy (z aloesem, odżywczy, zwiększający objętość), Kallos Color, Biovax Naturalne Oleje, Biovax do wypadających włosów, RBA na 5 sokach Agafii cedrowy, jałowcowy, rokitnikowy balsam, maska drożdżowa, łopianowa Babuszki Agafii.
@impet: hm, ładny zapach to subiektywna sprawa, ale tak: jałowiec, cedrowy z RBA mają zapach "męski", raczej leśno-ziołowy. Drożdżowa Agafii pachnie jak ciastka. Biovax oleje tak słodko, ale neutralnie. Ecolaby neutralnie, ale ta na objętość uwaga, bo jak Vibovit.
Żaden z zapachów nie utrzymuje się bardzo mocno na włosach.
@impet: a, ta akurat z mojego sklepu. Pachnie jak maślane ciastka albo jak drożdże (słodkawy zapach) - takie 2 typy opisu zapachu spotkałam ;) Biovaxy dostaniesz w drogeriach typu Hebe. A z najbardziej budżetowych to Kallos Color z Hebe, 12zł za litr odżywki.