Wpis z mikrobloga

Na osłodę poweekendowego wieczoru #rozdajo z kategorii #wlosy i trochę #modameska.

Mam na wydanie 1x GOLDWELL Roughman, kremowa pasta matująca 100ml. Jak widać na zdjęciu, ma minimalną wadę opakowania, tak jakby kreskę na etykiecie, ale to nie wgniecenie a produkt jest w 100% pełny, nowy i gotowy do użycia. Na swoich nie użyję, a wiem, że sporo z Was używa i chwali.

Zgodnie z zawodowym zboczeniem dodam tylko, że tego typu produkty najlepiej jest wyczesywać zaraz po powrocie do domu, a następnie zmywać odżywką bez silikonów. Później możecie normalnie umyć skórę głowy szamponem, ale warto pierwsze mycie zrobić odżywką - na pewno zmyje stylizator, a dodatkowo fajnie odżywi i nawilży włosy.

Dla pozostałych do niedzieli 07.05.2017 rabat 5% na napieknewlosy.pl z kodem wykop0957

Rozdajo trwa do dzisiaj do 0:00, losowanie przez mirkorandom, kontakt przez pw więc dla odblokowanych, wysyłka paczkomaty inpost na mój koszt.

Warunki udziału ----> PLUS tego wpisu

Dla ciekawych włosowej wiedzy zapraszam na mój kanał gdzie strasznie dużo gadam, elo.
wwwlosy_pl - Na osłodę poweekendowego wieczoru #rozdajo z kategorii #wlosy i trochę #...

źródło: comment_WBUcc5RgZSiFW7WWfaRE1r6UPigtCHV4.jpg

Pobierz
  • 38
@wwwlosy_pl: tak betewu

Zgodnie z zawodowym zboczeniem dodam tylko, że tego typu produkty najlepiej jest wyczesywać zaraz po powrocie do domu, a następnie zmywać odżywką bez silikonów. Później możecie normalnie umyć skórę głowy szamponem, ale warto pierwsze mycie zrobić odżywką - na pewno zmyje stylizator, a dodatkowo fajnie odżywi i nawilży włosy.

Przecież zadaniem odżywki jest m.in. przywrócenie PH na głowie do stanu neutralnego po myciu szamponem, stosowanie najpierw odżywki a
@Acrivec: w mojej teorii włosowej zadanie odżywki to oczyszczenie włosów delikatniejsze niż szampon. Można całkowicie odrzucić mycie szamponem na rzecz mycia odżywką. A pH każdego produktu do włosów powinno być możliwie neutralne, bo każde podnoszenie łusek to niepotrzebne osłabianie włosa.
Jedyne odstępstwo od pH neutralnego - u mnie przed hennowaniem włosów, żeby barwnik lepiej się wbił w mocno oczyszczone włosy i płukanki zakwaszające, ale też nie bardzo kwaśne - herbata hibiskusowa
@wwwlosy_pl: a ja Cię jakoś wcześniej nie zauważyłam, no proszę proszę :) świat to jednak mały jest.
Ostatnio mam sporo problemów z włosami i skórą głowy więc chyba będę musiała trochę posiedzieć w temacie znowu. Tylko jakoś czasu brak na wszystko :(
@izka715: znam ten ból czasowy, z włosami na szczęście zazwyczaj raz ogarnięte podstawy = oszczędność czasu i pieniędzy później. U mnie prawidłowe mycie, odżywkowanie i olejowanie to czas zaoszczędzony na rozczesywaniu, no i ogólnie szybko to idzie i "przy okazji"