Wpis z mikrobloga

Wiele osób zhejtowało, że Polska zrobiła sobie Jezusa rodem z Brazylii.
Według mnie ten Jezus to całkiem ładny pomnik, atrakcja turystyczna, pieniądze dla lokalnych Januszy biznesu, bo przecież wiele osób tam przyjeżdżało, żeby zobaczyć czy fotke z Jezusem zrobić.
Zaraz się #!$%@? zacznie narzekanie ateistów, że ich pieniądze z podatków zmarnowane.
Ale prawda jest taka, że tam na tym zadupiu teraz przynajmniej coś się dzieje.
Wiki : https://pl.wikipedia.org/wiki/Figura_Jezusa_Chrystusa_Kr%C3%B3la_Wszech%C5%9Bwiata
#oswiadczenie #gownowpis #nadtag #heheszki
Pobierz
źródło: comment_vpSIk1FUyR3YHK6QnE8dZ9WOeriKusDe.jpg

Jezus pomnik w Świebodzinie

  • Zajebisty 33.3% (23)
  • Chujowy 36.2% (25)
  • Taki sobie 30.4% (21)

Oddanych głosów: 69

  • 16
@GrzegorzMistical: no i #!$%@? gore pieniędzy by na jakimś zadupiu "cos sie dzalo"
Zajebiscie.
Nie zeby moglu zbudowac kościół z dobrymi organami i organizowac koncerty. Ruszyc ten temat w Polsce.
Ale kij lepiej #!$%@? Aragorna ze spiżu
@GrzegorzMistical: Mam prawo do własnego zdania. Pomnik im nie wyszedł, ani mi się nie podoba.
Że coś się dzieje. Że zadupie słynne się stało. Nie wiem, czy mieszkańcy są z tego zadowoleni, ani czy mają z tego jakieś pieniądze. I czy trzeba było wydawać na to aż tyle pieniędzy?
@Arveit: Może wiara zmieniła ich życie, to każdego indywidualna sprawa.
Ja bym #!$%@?ł w kosmos Pałac Kultury i Nauki w Warszawie, bo jest brzydki, okropny i to radziecki syf, którego bym się pozbył, oszpeca i zabiera tylko miejsce na coś normalnego w miescie.
@Arveit: a ktos im każe ? trudno trafiło na ich wioche jak sie komus nie podoba to moze #!$%@?ć przecież xD
No wlasnie wiara to indywidualna sprawa, ludzie zrobili zrzutkę kasy na to postawili i #!$%@? jak chcą w taki sposób inwestować swoje pieniądze i podziwiać wielkiego Jezusa to kto im #!$%@? zabroni
@GrzegorzMistical: ale dlaczego ktoś ma #!$%@?ć tylko dlatego, ze banda fanatoli postawiła betonowego kloca na wzgórku? Katole to straszni egoiści i gówna prawda, że to ich indywidualna spraw,a bo #!$%@? sie z buciorami w życie zwykłych normalnych ludzi.
@Arveit: przypomniam teraz takie Panstwa jak francja, niemcy stawiają meczety, szkoly dla smieci imigrantów tez w #!$%@? osobom się to nie podoba, nie podobają im się ciapate i co #!$%@? zrobią ? #!$%@? zrobią
przynajmniej taki jezus zadowolił czesc narodu ale nie robi burdy, sto razy bardziej wole katoli niz to ciapate scierwo
@AdamoEL: #!$%@? pomysł ale Polska i ich realizacja, no ale #!$%@? nie zabroni sie ludziom co tam