Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi kto tworzy zloty miłośników passatów, golfów trujek, czinkłaczentów i fordów mondeo? XDD co ci ludzie mają w głowach i o czym tam rozmawiają? XD oo widze zadbany model panie januszu, 1,9 tdi? a jak panie waldku, panie, żebyś pan widział jak somsiedzi zazdroszczą i przez okna oglądają jak podjeżdżam pod dom.

Już jakieś zloty alfa romeł, ferrarich, yongtimerów to rozumiem, bo jest na co popatrzeć i o czym porozmawiać, ale jaki sens w zlotach samochodów #!$%@? w kombiku w gazie, 15 letnich z giełdy w słomczynie? XD
#samochody #kiciochpyta
Pobierz 8Dawid88 - Powiedzcie mi kto tworzy zloty miłośników passatów, golfów trujek, czinkła...
źródło: comment_zefii3H83mGCryV99Ifd8Al6Omwq9jAB.jpg
  • 69
w passacie gurwa XDDDDDDDDD i mają takie same prawa wyborcze jak normalni ludzie xD

@8Dawid88: obsraliście się na te B5 w TDI, a jakby wam B5 z silnikiem V6 lub W8 przygrał, albo B6 z V6 to byście pooglądali sami ;) niezbyt rozumiem co różni te passaty od starych alf romeo za 6 tysięcy. Tu i tu gówno, tylko marka inna, a na zlotach czegokolwie jest po prostu fajnie bo wszyscy
@8Dawid88: kiedyś chciałem żeby znajomy (nie kolega) wyjaśnił mi sens jechania na VW manie. Powiedział ze impreza ze zlot, ze on fura jedzie. A ja do niego mówię ze stery Ty masz golfa IV 1.4 w serii. Odpowiada ze ja tez (No miałem, bo miał być tani i się nie psuć) mówię ze No mam ale nie mam potrzeby jechania na jakies złoty bo po co. Co innego jakby to był
@8Dawid88: tez nie widzę sensu. Jeździłem kiedyś na spoty tzw nocnej jazdy. Spalisz fajkę (jak palisz) pochichrasz się jak kogoś tam znasz ale generalnie to o czym gadać? Ile pali? Ile do setki, kogo to obchodzi. Może ja jestem aspołeczny ale nie widzę sensu w takich zlotach. Większa frajdę sprawia mi jak ktoś się obejrzy na mieście na auto albo jak na trasie ktoś się zdziwi ze to tak jedzie. A