Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi kto tworzy zloty miłośników passatów, golfów trujek, czinkłaczentów i fordów mondeo? XDD co ci ludzie mają w głowach i o czym tam rozmawiają? XD oo widze zadbany model panie januszu, 1,9 tdi? a jak panie waldku, panie, żebyś pan widział jak somsiedzi zazdroszczą i przez okna oglądają jak podjeżdżam pod dom.

Już jakieś zloty alfa romeł, ferrarich, yongtimerów to rozumiem, bo jest na co popatrzeć i o czym porozmawiać, ale jaki sens w zlotach samochodów #!$%@? w kombiku w gazie, 15 letnich z giełdy w słomczynie? XD
#samochody #kiciochpyta
8Dawid88 - Powiedzcie mi kto tworzy zloty miłośników passatów, golfów trujek, czinkła...

źródło: comment_zefii3H83mGCryV99Ifd8Al6Omwq9jAB.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@8Dawid88: z racji posiadania tego nieszczęsnego samochodu siedziałem na forum passatowym i choć na zlot żaden się nie wybrałem (brakło by jednak skali na rakomierzu) to jestem w stanie to zrozumieć.

Ludzie zakładają audio, customowe zawieszenie (widziałem nawet pneumatykę), przeszywają tapicerkę, zmieniają lampy, kręcą turbo... jest o czym gadać.

Fakt - pasjonowanie się Passatami świadczy o dość wąskich horyzontach ale w sumie nie szkodzi to nikomu ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@andrzejcebula_reload:

Ludzie zakładają audio, customowe zawieszenie (widziałem nawet pneumatykę), przeszywają tapicerkę, zmieniają lampy, kręcą turbo... jest o czym gadać.


w passacie gurwa XDDDDDDDDD i mają takie same prawa wyborcze jak normalni ludzie xD
  • Odpowiedz
@8Dawid88: nie twierdzę, że mądre. Podaję tylko przykłady tego, co ludzie robią ze swoimi januszowozami.

Poza tym, ci "pasjonaci" są o tyle pożyteczni że dzielą się wiedzą na forach, tworzą tutoriale dzięki czemu nie trzeba z każdą gówno awarią latać do mechaników/elektryków i bulić im hajs lecz większość pierdół można ogarnąć samemu.
  • Odpowiedz
@8Dawid88: To działa tak:
1. Kup jakieś gówno bo nie stać cię na lepsze. Trudno, tak bywa i nie ma w tym nic złego
2. Dołącz do fanclubu tego gówna żeby udawać że wcale nie jesteś biedakiem tylko koneserem, i mając miliony i tak byś wybrał czinkusia czy fiata uno xD
  • Odpowiedz