Wpis z mikrobloga

Sparowało mnie na tinderze z sztunią takie 9/10. Fajnie się gadało, ustawiamy się na spotkanie...
..i coś mnie podkusiło, żeby zaproponować ruchanie od razu. Na zasadzie zróbmy to już, po cholerę mamy o tym myśleć cały #!$%@? dzień? Wiadomo przecież po co odwalamy ten szajs.


Nie wiem jaką to ma skuteczność. U mnie 100% ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tinder #badoo #podrywajzwykopem
  • 31
@Estrogen098: no moze jednak co? To jest pol zdania. Seks jest taka czynnoscia jak jedzenie. Jak rozumiesz sens wykwintnych restauracji i probowania orientalnych potraw to powinieneś rozumiec tez jaką role ma seks
@Naxster: Zle porownanie, skoro w tym przypadku seks sprowadzony jest do pospilitego posilku. Nie ma w tym zadnego porownania do wykwintnosci, jesli brakuje prawdziwej jednosci obu dusz w tym uczestniczacych.
Niczym sie to nie rozni od zaliczenia dziewczyny na imprezie w kiblu, a tym sie malo kto chwali
@Estrogen098: seks to nie tylko misjonarz z żoną. Wolny od wymagan seks z nieznajoma z ktora mozna zabawic sie w dowolna fantazje nie jest gorszy tylko inny. Seks w kiblu na disco to jest fast food
@Estrogen098:
a) post nie chwali tylko informuje ze czasem warto byc szczerym
b) to czemu sie ze mna spierasz skoro nie twierdzisz ze to powod do wstydu
c) znalezienie parterki chetnej do seksu jest spoooro wiekszym wyczynem niz kupienie bułek xDDD
@Naxster: a) kazdy ma swoj rozum i dziala we wlasnym zakresie, nie potrzeba blogoslawienstwa mirkow
b)bo na poczatku postawiles bledny argument, zarzucajacy inny kontekst mojej wypowiedzi
c) jak ma sie ryj przeryty przez kraweznik a co drugie ledwo wydukane slowo #!$%@? staje w gardle to moze to byc trudne
nie potrzeba blogoslawienstwa mirkow


@Estrogen098: co #!$%@? xDDD

Jak masz morde di caprio to nadal wyrwanie kogos jest cięższe niz zawiazanie sznurowek xD
Ladne gwalcenie logiki niemniej, "jest nietrywialne" "no jak jestes brzydki to jest ciezkie"