Wpis z mikrobloga

@simperium: Miałem w milenium banku, w mbanku, w aliorze, ipko i według mnie:
1. IdeaBank
2. Mienium
3. Alior
4. iPko
5. mbank

To jest moje zdanie i naprawdę nie chce mi się pisać dlaczego, ponieważ nikt mi za to nie zapaci xD
@Arcziii: Idea Bank jest super dopóki nie masz z nim styczności większej niż tylko parę przelewów miesięcznie.

Kiedyś chciałem pisać o patologii w tym banku, ale jak poszukałem jakie inni mieli jazdy z tym patologicznym bankiem to odpuściłem (moje jazdy przy ich to pikuś). W każdym razie, nie ma sensu polecać tego banku, jeśli oczekujesz czegoś więcej od "bankowości". To jest jeden wielki syf, chaos, w skrócie: patola jak nic :)
@simperium: Jeśli natknę się na taką patolę to zmienię zdanie na ich temat :)
Jest to moje konto do płatności kartą w sklepie, online itd. Więc do tego w zupełności wystarcza.
@Patrizio konto wyższej jakości jeśli masz dochód powyżej 2.5k miesięcznie lub robisz zakupy na 800zl. Sprawdź ekonto plus w mBanku, wszystkie bankomaty krajowe za free ale za wypłacanie poniżej 100zl pobierana jest prowizja. Blik w mBanku za darmo poza tym maja najlepsza apke mobilna :-)
@Pol753: nie musi być dochód - może być obojętnie jaki przelew z poza banku lub z rachunku firmowego w Alior Banku. I nie 800, a 700 zł.
@Patrizio:
Alior Bank Konto Wyższej Jakości.
@emerjot:

gówno prawda

a tobie co się stało?

@Dolan: po #!$%@? to wklejasz, jak to dotyczy Konta Rozsądnego, a nie Konta Wyższej Jakości?
@Dolan: w Koncie Wyższej Jakości wszystko jest za darmo, szczególnie fajnie że przelewy natychmiastowe.

Co miesiąc dostaję zwrot ~30zł za zakupy spożywcze xD

ale są opłaty podstawowe