Wpis z mikrobloga

@Patrizio: Przecież się nie da odpowiedzieć na takie pytanie... Co ja, wróżka, że znam twoje potrzeby? Polecić mogę Inteligo, czyli internetowe ramię PKO BP. Polski ( ͡° ͜ʖ ͡°), brak opłaty za prowadzenie konta, karta bezpłatna, jeżeli w miesiącu dokonasz transakcji bezgotówkowych za w sumie co najmniej 100 zł, a co do wypłat z bankomatów - darmowe z PKO BP i BZWBK. Brakuje np. Euronetów, ale z
@MichaelT128: Taki, że może mu pasować. Ja nie rozumiem oceniania kont po sieciach bezpłatnych bankomatów. To ma sens tylko jeżeli po kraju dużo jeździmy, więc wtedy może, może zadziała statystyka. Jeżeli nie, to powinny nas interesować bankomaty w miejscach, w których przebywamy. Tyle.
Myślenie nie boli.
mBank podwyżki zaczą jakies dwa lata przed wyborami.


@WielkaPolska: to akurat jest bzdura albo świadome kłamstwo, odkąd pamiętam (czyli od 2008 roku - bo wtedy założyłem tam konto) to mBank nieustannie zmienia tabelę opłat i prowizji, raz jest dla danego klienta taniej, raz drożej.
mBank od ~2 lat (a chyba dłużej) wprowadzał opłaty zastępujące mu wpływy z opłaty interchange która została w tym czasie obniżona przymusowo przez ustawodawcę.
@WielkaPolska: ale nie mamy takiego samego sektora bankowego, znaczącym różnicami między nami a starą UE są:
- znacznie mniejszy wolumen transakcji bankowych (mniejsze PKB per capita)
- mamy jeden z najnowocześniejszych i najszybciej rozwijających się sektorów bankowych
- w starej UE płacenie za konto nie jest niczym dziwnym, większość kont np. w Niemczech jest płatna