Wpis z mikrobloga

@bartdziur: jeżeli ktoś dyktuje niby suwerennemu państwu iż ma przyjmować do siebie dzikich gwałcicieli, to nie jest to niepodległe państwo.

I nawet nie zaczynaj p---------a że "przecież mało przyjęliśmy", PO już miała plany brać tysiące, na szczęście do władzy doszła partia wprawdzie też socjalistyczna/czerwona, ale przynajmniej nie tak szalona i unio-sceptyczna :)

Rozkazywanie ile mamy mieć wody w spłuczce do kibla, lub zakzywanie sprzedaży żarówek >60 W i tysiące innych
  • Odpowiedz
@safehouse: nie graj mi na emocjach mówiąc o uchodźcach. Unia popełnia błędy i nie jest idealna, ale to jedyna sensowna droga dla państw europejskich. Samotnie nie będą w stanie sie utrzymać. Razem stanowimy siłę, osobno nie mamy żadnych kart przetargowych.

Nie potrafię zrozumieć jak ślepym można być pisząc takie rzeczy. Pierwszym raz w historii Europy jest ona zjednoczona i działa wspólnie. Pierwszy raz jest podmiotem z którym muszą się liczyć
  • Odpowiedz
nie graj mi na emocjach mówiąc o uchodźcach. Unia popełnia błędy i nie jest idealna, ale to jedyna sensowna droga dla państw europejskich.


Jest to droga idiotyczna, bo sprowadza wprost zagładę naszych narodów.

Fala gwałtów i mordowanie europejczyków to nie "granie na emocjach", to po prostu codzienność w Szwecji czy Francji - które najbardziej spełniły chorą wizję starych komochów założycieli EU.

Samotnie
  • Odpowiedz
@safehouse: nie wiem co Cię tak śmieszy w stwierdzeniu że same nie będą się w stanie utrzymać. Unia to idea na setki lat, w takiej skali małe Państwa same nie przetrwają. Globalizacja to jedyne rozwiązanie dla ludzkości, a unia te idee wciela w życie.

Jak już wcześniej pisałem, unia popełnia błędy, ale to nie powód żeby rezygnować z niesamowitych możliwości jakie nam dała i daje na codzień. Ty mi piszesz
  • Odpowiedz
Unia to idea na setki lat, w takiej skali małe Państwa same nie przetrwają.


@bartdziur: xdddd

Szkoda gadać z gadami globalistami, #czarnolisto

Bądź sobie niewolnikiem wielkiej nowej rzeszy, mam nadzieję że Twoja rodzina będzie odpowiednio ubogacona.
  • Odpowiedz
@safehouse: xdd to nie argument. Rozmawiaj ze mną merytorycznie albo zamilcz, ponieważ nic nie wnosisz do dyskusji poza demagogią.

Różnica między nami jest taka że ty ślepo wierzysz w nacjonalizm i nie poddajesz pod wątpliwości tej idei. Ja za to widzę wady Unii i jestem gotowy do dyskusji na jej temat.

Poniżej masz ciekawy filmik o Unii, jeśli nie znasz angielskiego to mogę Ci przetłumaczyć.

https://youtu.be/XxutY7ss1v4
  • Odpowiedz