Wpis z mikrobloga

Czy znajdę jakiś tańszy odpowiednik tego Rolexa? Chodzi mi o podobną stylistykę i kolorystykę.

Ewentualnie czy ktoś ma takiego jako "replikę" ( ͡° ͜ʖ ͡°) to mogę odkupić. Aczkolwiek dalej podbijam pytanie o "normalny" odpowiednik bo nie będę zasuwać na co dzień, poza piwem z kumplami, w podróbie.

edit: odpowiednik jak coś w cenie do 1k cebul.

#zegarki #aliexpress
Pobierz chauvinist - Czy znajdę jakiś tańszy odpowiednik tego Rolexa? Chodzi mi o podobną sty...
źródło: comment_VBuzy8I33FpS3uSLXVinAVhm5jw0sZWI.jpg
  • 70
To sa zegarki na czesciach z fabryki rolexa bez rejestru i jakiegos elementu w srodku ktory ma patent rolexa. ZnAm faceta ktory takimi handluje w uk, ceny od 150GbP w gore. Sa solidne, ciezkie i ladne.


@CCTVm8: JA #!$%@? DAWNO NIE SLYSZALEM GORSZEJ GLUPOTY.

Zobacz ile kosztuje sam rotor, i zastanów się nad swoim życiem jeszcze raz.

@AntoniPatek: Aż musiałem się przejść po salonie gdy przeczytałem posty CCTVm8 ...

...
Pobierz niedlapsa - > To sa zegarki na czesciach z fabryki rolexa bez rejestru i jakiegos ele...
źródło: comment_HM6GVEbMBpFQ4WxYCjOiWxrFTuxEHNVY.jpg
Zrozum, że każdy z Submarinerem, któremu wystaje słoma z butów wygląda jak błazen. Żeby nosić zegarek takiej marki trzeba reprezentować pewien poziom, inaczej to się człowiek tylko kompromituje.


@sidhellfire: Tu trochę pojechałeś, bo submariner to dla sporej ilości osób sportowy zegarek na co dzień do którego nie trzeba ubierać garniaka za 20k
@niedlapsa: Owszem, nie trzeba. Nigdzie nie mówiłem o garniturze - wręcz uważam, że Submarinera, czy jakiegokolwiek divera nie powinno się tak nosić wbrew temu co niektórzy forsują.
Niemniej, kupowanie oryginalnego Submarinera, gdy jeździ się do pracy w magazynie dwunastoletnim Renault Twingo i pije Tyskie pod blokiem, to mało racjonalny wybór. To tylko zegarek - dodatek, a nie cel sam w sobie. Przynajmniej nie, gdy nie jesteś kolekcjonerem.