Wpis z mikrobloga

Czy znajdę jakiś tańszy odpowiednik tego Rolexa? Chodzi mi o podobną stylistykę i kolorystykę.

Ewentualnie czy ktoś ma takiego jako "replikę" ( ͡° ͜ʖ ͡°) to mogę odkupić. Aczkolwiek dalej podbijam pytanie o "normalny" odpowiednik bo nie będę zasuwać na co dzień, poza piwem z kumplami, w podróbie.

edit: odpowiednik jak coś w cenie do 1k cebul.

#zegarki #aliexpress
chauvinist - Czy znajdę jakiś tańszy odpowiednik tego Rolexa? Chodzi mi o podobną sty...

źródło: comment_VBuzy8I33FpS3uSLXVinAVhm5jw0sZWI.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chauvinist: Atrapy tego rolka kosztuja od 800 do 1200zl. Na mechanizmie rolka, z czesci rolka ale oczywiscie nie jest to genuine. Wiem bo sam patrzylem. Niby atrapa a drozszy od 2/3 zegarkow dobrych marek w Pl ( oryginal diesel jakies 800zl).
  • Odpowiedz
@Kopytko1: jak zwał tak zwał ( ͡° ͜ʖ ͡°) udało mi się wyszukać kilka modeli Invicty, ale większość ma za dużą kopertę jak na moją dłoń. Jakieś Orienty i Seiko ludzie w necie wymieniali, ale podawali kody modeli których za cholerę nie mogłem znaleźć.
  • Odpowiedz
@chauvinist: Przeczytaj jeszcze raz co napisalem ( ͡° ͜ʖ ͡°) To sa zegarki na czesciach z fabryki rolexa bez rejestru i jakiegos elementu w srodku ktory ma patent rolexa. ZnAm faceta ktory takimi handluje w uk, ceny od 150GbP w gore. Sa solidne, ciezkie i ladne.
  • Odpowiedz
@sidhellfire: A skad od razu takie teorie? D--a boli ze nie stac Cie na podrobe, czy nie jestes jeszcze na etapie dopasowania zegarka do ubioru? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@chauvinist: sprawdzales juz orient? Tez robia wygladowe rolexy.
  • Odpowiedz
@CCTVm8: Stać mnie na podróbę - wydatek 1,5k to nie majątek dla każdego zarabiającego. Po prostu nie jestem debilem. Współczuję Tobie, że chcesz udawać, że stać Ciebie na markowy zegarek - gdy Ciebie nie stać.

@chauvinist:
  • Odpowiedz
@sidhellfire: To sie nie utop w tej kasie i uniesieniu, bo to ze je ogladam nie znaczy ze takowego mam albo kupilem ( ͡º ͜ʖ͡º)

@woodka: Gumtree powinno zadzialac, tam czesto sa dilerzy. Ponizej 800zl nie kupuj, bo to chinskie podroby w obudowie rolexa.
  • Odpowiedz
@chauvinist Podobny model ma Slazenger, ale w kolorze niebieskim, a nie wiem, czy to już Ci pasuje. Chociaż nie wiem, czy kupiłabym 'bieda-imitację' zegarek firmy, która w oryginale szyła dresy XD
Ale wtedy mógłbyś dobrać zegarek do ubioru, marką na pewno :D
  • Odpowiedz