Wpis z mikrobloga

Czy znajdę jakiś tańszy odpowiednik tego Rolexa? Chodzi mi o podobną stylistykę i kolorystykę.

Ewentualnie czy ktoś ma takiego jako "replikę" ( ͡° ͜ʖ ͡°) to mogę odkupić. Aczkolwiek dalej podbijam pytanie o "normalny" odpowiednik bo nie będę zasuwać na co dzień, poza piwem z kumplami, w podróbie.

edit: odpowiednik jak coś w cenie do 1k cebul.

#zegarki #aliexpress
chauvinist - Czy znajdę jakiś tańszy odpowiednik tego Rolexa? Chodzi mi o podobną sty...

źródło: comment_VBuzy8I33FpS3uSLXVinAVhm5jw0sZWI.jpg

Pobierz
  • 70
co ty #!$%@??

@dwa_koty_kastrowane: Nie pisz do mnie tak, jak zwracasz się do faceta, którego uważasz za ojca. Wasz knajacki język nie powinien wychodzić poza wasz dom.

Może jemu


Może. Ale trafiłem w czułą strunę, skoro tak reagujesz. Może ty napiszesz - skąd u ciebie taka potrzeba pokazywania, że masz kompleksy?
#!$%@?ą​ mnie


@dwa_koty_kastrowane: Denerwujesz się, bo ktoś leczy kompleksy kupując podróbki?
W zasadzie słusznie, ale wybuch emocji sugeruje, że powinieneś odwiedzić przynajmniej dwóch lekarzy.
Jedneog na cito, a drugiego na terapię...

klepał w klawiaturkę #!$%@?


Tak, jesteś z rynsztoka...
Żegnam.
@tranc: Kultury, #!$%@? mozesz laske z roksy ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jak sie nie znasz, to sie nie wypowiadaj. Bo skoro atrapa 1:1 kosztuje wiecej niz markowe zegarki, to o czyms swiadczy. To nie sa rolki za 100-200 zl z lombardu czy allegro Panie.
@CCTVm8: jakbyś kiedyś miał na ręku porządny zegarek i miał możliwość rzetelnego porównania to byś wiedział, o czym mówię, ale widzę że szkoda tematu. Chcesz to sobie chodź w podróbach, mnie to nie boli, tylko śmieszy :)
@CCTVm8: chyba jednak wiem. Rolexów miałem w życiu... Sporo. Od lat jeżdżę na targi i imprezy tematyczne, jestem zapraszany na premiery i pokazy- również Rolexa. Stawiam flaszkę dobrego szampana, ze rozpoznałbym Twoja podróbkę gołym okiem, no może bez dekielka.

Wszystkie podróbki maja te sama bajeczkę- "kradziony", "znalazlem", "wyniesiony z fabryki" itp. Nie jest to nic więcej niż kłamstwo marketingowe.

Kupując podróbki wspierasz przestępców i wyzysk.
@tranc: Nigdzie nie napisalem ze w takowym chodze, bo raczej wolalbym zarobic i kupic oryginal, ale nie potrzebuje prosze Pana ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja mam swoja marke ktorej sie trzymam od niecalego roku. A mowie nie o cebuli za 20zl, a o zegarkach skladanych z czesci serwisowych rolexa, ktore kupisz za znaczna cene w sklepach badz serwisach. Dlatego, dobra atrapa* kosztuje nawet 2000zl, gdzie za 3-4
@AntoniPatek: Rozpoznasz po mechanizmie, ktory jest inny. Po czesciach serwisowych z zewnatrz nie masz na to szans, musialbys go otworzyc raczej. Mowie, ja sie nie zajadam rolexami a jedynie udostepniam info.