Wpis z mikrobloga

Czy znajdę jakiś tańszy odpowiednik tego Rolexa? Chodzi mi o podobną stylistykę i kolorystykę.

Ewentualnie czy ktoś ma takiego jako "replikę" ( ͡° ͜ʖ ͡°) to mogę odkupić. Aczkolwiek dalej podbijam pytanie o "normalny" odpowiednik bo nie będę zasuwać na co dzień, poza piwem z kumplami, w podróbie.

edit: odpowiednik jak coś w cenie do 1k cebul.

#zegarki #aliexpress
chauvinist - Czy znajdę jakiś tańszy odpowiednik tego Rolexa? Chodzi mi o podobną sty...

źródło: comment_VBuzy8I33FpS3uSLXVinAVhm5jw0sZWI.jpg

Pobierz
  • 70
Głównie nastawiłem się na szukanie "homage" coś na wzór tej Invicty.


@chauvinist: „Głównie nastawiłem się na szukanie "homage" coś na wzór tej Invicty.”

Pokazujesz podróbkę i twierdzisz, że szukasz czegoś takiego.
Jeśli chciałeś napisać, że szukasz zegarka z zielonym cyferblatem, to nie udało Ci się, bo zbyt często przywołujesz podróbki.

Naprawdę musisz mieć zegarek będący podróbką?
Jaki mechanizm sprawia, że chcesz tak pokazywać światu takie problem?
@ConanLibrarian: przeczytaj jeszcze raz moje słowa które zacytowałeś - "homage" oraz "coś na wzór". Jakbym chciał sobie kupić #!$%@?ę to wchodzę na ten adres:

https://www.google.pl/search?q=repliki+zegark%C3%B3w&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b-ab&gfe_rd=cr&ei=OhQHWcnaLNDi8AfkvryYAg

i szukam sobie dowolnego "markowego" zegarka. Napisałem też, że jeśli nie znajdzie się nic innej marki z zegarkiem na ten wzór to odkupiłbym od kogoś takiego fejczura bo po prostu mi się podoba, ale nie będę zachwycony, bo codzienne śmiganie w #!$%@? to trochę kasztaniarska sprawa
@chauvinist:
Ogólnie to Invicta i Steinhart robią bardzo podobne zegarki.

Z fajnych diverów no to Orient Mako, Orient Ray, Seiko Skx007...

Ogólnie gardze podróbkami i ludzmi, którzy to kupują.
Posiadanie podróbki zegarka za 50 000zł nie sprawi, że ktoś będzie was uważał za bogaczy.
Nadal będziecie biedakami.
@CCTVm8 w UK obracasz się w środowisku mętów i patusów, gdzie jest przyzwolenie na noszenie podróbek?
Rozumiem, że buty Nike też podrobione od turasa każdy ma, bo taka "kultura" w waszym środowisku?
Zrozum, że każdy z Submarinerem, któremu wystaje słoma z butów wygląda jak błazen. Żeby nosić zegarek takiej marki trzeba reprezentować pewien poziom, inaczej to się człowiek tylko kompromituje.
I nie wiem jakim frajerem trzeba być, by płacić własne zarobione pieniądze
@WatchLover: nie wiem czy druga część tej wypowiedzi jest skierowana do mnie czy nie, ale jeśli jest to zobacz proszę co napisałem na ten temat :)

swoją drogą dzięki za podanie tych modeli, zaraz sobie poszperam w necie i może uda mi się znaleźć któryś stacjonarnie w Warszawie to przymiarkę zrobię od razu :)
@sidhellfire:
Zgadzam się, sebki z Rolexami i Hublotami na łapie, w ,,hilfingerach i najkach" pijące tanie piwko pod sklepem to widok, który zapamiętam na długo z pobytu w UK ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tym ludziom nie wytłumaczysz, jak dowiem się, że ktoś jest emigrantem to na 99% to patus o takiej mentalnosci.
Niech sobie żyją w ich urojonym bogactwie...
@sidhellfire: Zdziwilbys sie braciw, zdziwilbys sie bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale nie musze sie tlumaczyc, bo do konca zycia pewnie marzysz o rzeczach ktore udalo mi siezrobic. Ale twoje buractwo wiele wyjasnia, skoro na podstawie wpisu o zegarkach mozesz zrobic psycho-analize osoby ktorej KOMPLETNIE NIE ZNASZ. P.s pozdrowionka z sw1a1aa a tak jak pisalem, ja mam swoja ulubiona marke i to
@CCTVm8 guzik mnie obchodzi, czy spuszczasz się nad zegarkami diesela, czy Emporio Armani, bądź innego szmelcu. Ma się to nijak do tematu, gdzie dajesz przyzwolenie na obrót falsyfikatami. Twoje słowa są puste i nie trudno się połapać, że reprezentujesz biedę - przynajmniej umysłową.