Wpis z mikrobloga

@Obserwator_z_ramienia_ONZ: ja z kolei nie mogę się oprzeć wrażeniu, że sędzia jednak w złym momencie przerwał walkę, szczególnie w powtórce było widać, że Joshua w tym narożniku trafił czysto tylko raz, Kliczko był w opałach oczywiście, ale do końca rundy było ok. 30 sekund, a Wlad mógł uciec z narożnika i wytrzymać do końca rundy. Szkoda, wydaje mi się, że po drugim knockdownie mógł przerwać, a nie w takiej chwili. 12
@vinmcqueen: Przerwał w odpowiednim momencie. Władek był już w innej krainie przed tym ostatnim upadkiem i gdyby kazał mu kontynuować, to byłoby nic innego jak narażanie jego zdrowia maksymalnie.

@Pevenaider: Tak jak Wład nie wykorzystał tak samo nie wykorzystał Joshua, który pierwszy rzucił na deski Kliczke. Aż dziwnym było, że tak biernie do tego podszedł. Władek się ogarnął i już dwie rundy później mogła się walka skończyć. Jednak co by
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Racja, właśnie ojciec mi nadaje to samo, że najważniejsze było zdrowie Kliczki, ale kurcze, było naprawdę kilka momentów kiedy przerwanie byłoby bardziej uzasadnione
@oiio: nie jestem taki przekonany o tej "innej krainie", ale rozumiem, że zdrowie najważniejsze. Niemniej czuję trochę niedosyt, ale takiej walki w ciężkiej naprawdę dawno nie było.