Wpis z mikrobloga

Rosjanie po przyjeździe do Polski (najprawdopodobniej pierwszy raz):

masowe zakładanie kont na FB i IG

wrzucanie tryliona fotek z Polski

staranie się pisać po angielsku

podkreślenie przy każdej fotce lokalizacji np. Warsaw, EUROPE xD

w rozmowie z Rosjaninem tak w żartach powiedziałem, że wygląda europejsko a nie jak Rusek, a ten się ucieszył jakby wygrał w lotka, zaczął dziękować i mówić coś o korzeniach polskich xD


Takie moje spostrzeżenia. Niby gardzą gejropą, ale po przyjezdzie czują się lepsi i czują, że są w tym lepszym świecie.

#rosja #rosjanie #europa #polska #spoleczenstwo #coolstory
  • 9
@RandomowyPseudonim: To ja mam inne doświadczenia. Co do tryliona zdjęć to się zgodzę, ale raz Rosjanki skomentowały coś w stylu, że Polska to jak "część Rosji" xD Niezła propaganda tam u nich. Edit: one to stwierdziły z taką pogardą, że Polskę to tak do końca nie można zaliczać do Europy.
@szurszur: To oczywiste, dlatego napisałam o właśnie tej "innej" reakcji. No są też tacy, którzy tu przyjeżdżają jak do każdego innego kraju coś pozwiedzać, poznać nowych ludzi, spędzić dobrze czas i nie komentować głupio. Na szczęście głównie z takimi spędzałam czas.
w rozmowie z Rosjaninem tak w żartach powiedziałem, że wygląda europejsko a nie jak Rusek, a ten się ucieszył jakby wygrał w lotka, zaczął dziękować i mówić coś o korzeniach polskich xD


@RandomowyPseudonim: Zaśmiane
@RandomowyPseudonim:
Dziwne masz doświadczenia, wygląda na zmyśloną historię. Zarówno Ukraińcy/Białorusini i Rosjanie których poznałem, zgodnie twierdzą że jesteśmy tą gorszą/biedniejszą częścią Europy. Ba, sam jestem takiego zdania jak i pewnie większość osób która wyściubiła nos poza PL. W związku z moim wykształceniem mam do czynienia z obcokrajowcami w PL na co dzień (głównie UA).

w rozmowie z Rosjaninem tak w żartach powiedziałem, że wygląda europejsko a nie jak Rusek

Wiesz że