Wpis z mikrobloga

Pytanie do ogarnietych w temacie pracy zarobkowej za granica bez doswiadczenia i bez jezyka
Znajomy szuka czegos w uk/francji/niemczech
Co moglby robic jakies pomysly?
Oplaca mi sie go sciagac do londka jesli on ani b ani me ani kukuryku? ( ͡ ͜ʖ ͡)
Pytam bo bede mial z tego profity ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Może robić praktycznie wszystko

#pytanie #pytaniedoeksperta #emigracja #pracazagranica #londyn #uk #niemcy #francja #praca #pracbaza
  • 10
@Lotczyk znam conajmnej siedem osób które zaczęły pracę w Niemczech jako kurier, bez języka. Polecam koledze zapisanie się do grup na fb typu "Polacy w Niemczech" "Polacy w Berlinie "" praca w Niemczech "itp, i tam może pytać o robotę bez języka. Ogólnie da się bo i ja i mój niebieski i wielu moich znajomych tak zaczynało.
bez doswiadczenia i bez jezyka


@Lotczyk: typowy polak(specjalnie z małej) na emigracji, ps. dlaczego polactwo tak chętnie emigruje do krajów gdzie panuje szariat? dlaczego nie siedzicie w swojej katolickiej, białej ojczyźnie
@Lotczyk a w Anglii pracowała moja znajoma, przyjechała też bez języka. Poszła do agencji pracy i tam kali jeść kali pić załatwiła sobie robote praktycznie od zaraz. Jak ktoś nie zna żadnego języka, to musi liczyć się z tym że poczatki będą dość ekstremalne i ciężkie. Ale da się, naprawdę. Ostatecznie właśnie jakas agencja pracy zatrudniając Polaków, przecież to też nie jest zle wyjście.
@Lotczyk: w anglii teraz jest mega problem z założeniem konta w banku jeśli nie masz żadnego proof of adress. walczę z tym już tydzień i kuzynka mieszkająca tu całe życie nie może nawet poświadczyć że u niej mieszkam, musi być jakiś rachunek na moje nazwisko i #!$%@?, także jak nie masz hajsu na mieszkanie z depozytem to nie polecam