Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiecie dlaczego #rozowepaski się nie usmiechają? Bo odbieracie uśmiech i bycie miłą jako komunikat "ona na mnie leci". Niejednokrotnie sobie pomyślałam "może jestem za bardzo gburowata, będę taka jak wszystkie, będę się uśmiechac i będę otwarta" I co? Atakujecie, mówicie, że mieszkacie sami itp itd. To samo z dotykiem, nie chcesz być niedotykalska więc nie będziesz uciekać jak cię ktoś dotknie po ręce parę razy tylko wy od razu przechodzicie do nastepnych rejonów. Nie macie zadnego wyczucia. Dlatego bezpiecznie jest być kobietą gburem i być miłą tylko dla kogoś kto nam się podoba. #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: bardziej #logikaniebieskichpaskow
Niby głupie, ale nie do końca.
Jeśli w towarzystwie jest jakiś stulejarz #tfwnogf, to zauważcie że on zawsze będzie #!$%@?ł tak jak napisała OPka. Mam grupę znajomych gdzie zasadniczo znamy się długo i jesteśmy dosyć otwarci na ten koleżeński dotyk, kumpele na dzień dobry rzucają się z jakimś przytulakiem bla bla, no dobra, przyzwyczaiłem się.

Ale jak nagle trafia do tego grona ktoś obcy i #!$%@? to