Wpis z mikrobloga

@sonicx: Pamiętam jak Jack Black był kiedyś w amerykańskiej (?) wersji i prosił, żeby zaznaczali ci, którzy są na 100% pewni. Dostał poprawne odpowiedzi w jakichś chorych proporcjach (a pytanie dość późne), więc to by miało sens. Ale ile w tym prawdy, to się pewnie nigdy nie dowiemy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@MirkobIog
To, że działa nie znaczy jeszcze, że przekłada się na rezultaty.

@sonicx
Za duża dzansa na fuckup. Przy trudniejszych pytaniach na wczesnym etapie zawsze jest mimo wszystko duży % na jedną odpowiedź, przy późniejszych nawet jak pytanie jest prostsze rozstrzał jest spory; mnie to wygląda na algorytm
@amator_kwasnych_zelek: To nie są absurdalne podejrzenia, na Ukrainie w ogóle zrezygnowano z pyt. do publiczności ponieważ wprowadzała uczestników w błąd. Tutaj może to być algorytm, albo częściowo algorytm częściowo publiczność.

Hajs się musi zgadzać, nie wiem czy wiesz ale w ogóle popularne programy telewizyjne NIE są autentyczne tylko w dużej mierze ustawiane.
@lazzyday: Nie rozumiem w jaki sposób to, że na ukrainie zrezygnowano miałoby być dowodem. Wręcz jest dowodem, że to nie algorytm. Bo mogliby algorytm tak ustawić, żeby nie wprowadzał w błąd aż tak, skoro to był problem, a publiczności już tak nie ustawią.

Co to znaczy nie są autentyczne? Bo chyba nie sugerujesz, że są tam podstawione osoby i tak naprawdę nie grają bo już z góry ustalono wygraną, której nawet
@amator_kwasnych_zelek: Chłopie.

Nie powiedziałem, że mam niezbity dowód. Wyjaśniłem niżej, że to praktycznie niemożliwe, żeby proporcje w tak trudnym pytaniu rozkładały się w taki sposób. Wielokrotnie w równie trudnych pytaniach, ale o większej wartości, publiczność bynajmniej się nie "wycofywała" i odpowiadali sami geniusze, tylko strzelali, co jest normalne. Więc rozstrzał był duży, albo wręcz dominowała odpowiedź błędna. Oraz, że programy telewizyjne są częściowo przynajmniej ustawiane, jak Kuchenne Rewolucje, gdzie wywoływane są