Wpis z mikrobloga

To jest żart i wołam @Moderacja i @wykop, i @a__s.
Dlaczego różni moderatorzy różnie interpretują zgłoszenia? I dlaczego takie g---o nie jest przez Was usuwane, a za kosmonautę leci ban? Czasami naprawdę regulamin tego serwisu jest bardziej zastanawiający niż książka o fizyce kwantowej.
Wczoraj zgłosiłem post o takiej samej treści i bardzo słusznie (chwała rozgarniętemu mode) został on usunięty. Dzisiaj zgłaszam kolejny identyczny zapostowany przez jakąś amebę i widzę moderator również organizmem jednokomórkowym jest. Odrzucone jako "niepoprawne". Proszę, zróbcie coś z tym. Dlaczego pozwalacie na propagowanie nienawiści?
#wykop #moderacja #moderacjacontent #neuropa
XsomX - To jest żart i wołam @Moderacja i @wykop, i @a__s. 
Dlaczego różni moderator...

źródło: comment_5Xzk0kyBrIWpOFf48NRnFVeXxJw7BSQ0.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ivyclub: Przeszkadza mi używanie symbolów narodowych i pisanie przy nich takich prostackich tekstów, godnych jakiegoś obszczymurka. Ciekawe czy nie mielibyście problemu, gdyby ktoś, np. w teatrze załatwiał się na polskie godło albo flagę ułożone np. z papieru toaletowego. No jak to, o co się oburzać, przecież to tylko sztuka ( ͡° ͜ʖ ͡°). Albo oburzać się, że jacyś Rosjanie coś tam bijo Polaków w telewizji. Przecież
  • Odpowiedz
@XsomX: już to łepkom tłumaczyłem, że to nie jest smieszny żart, tylko głupi i obraźliwy dla dojrzałej osoby. NIe chodzi tu o żadną poprawność polityczną, bo gówniaki się nałykały tego od zachodu i powtarzają tylko to w swoich odpowiedziach. W Polsce nie ma żadnego problemu z poprawnością polityczną w porównaniu z zachodem. Uważam, że po prostu możemy być mądrzejszymi ludźmi i opowiadać ŚMIESZNE żarty, a nie takie płytkie g---o niemające
  • Odpowiedz
  • 2
@Venro owszem, bo samo obrażanie jednostek lub niewielkich kolektywów jest akceptowalne, jeśli jest to uzasadnione.

Dlatego nie zgłaszam obraźliwych postów w kierunku KODu na przykład. Ale już sianie niechęci na podstawie różnic narodowych czy rasowych to powinien być materiał na usunięcie.
  • Odpowiedz
@Ofacet

owszem, bo samo obrażanie jednostek lub niewielkich kolektywów jest akceptowalne, jeśli jest to uzasadnione.


Jeżeli Ty tak na poważnie, to właśnie w tej chwili zaczynam uważać Cię za idiotę, czyli równocześnie mogę zacząć Cię obrażać, bo uznałem to za uzasadnione? Według Twojej logiki powinieneś uznać to za właściwe.
  • Odpowiedz
  • 2
@Venro Według mojej logiki jest to nieuzasadnione. Mówię o sobie, rezerwuję obrazy na momenty kiedy uważam je za uzasadnione. I jakby nie było, nie staram się tutaj nikomu wmówić że to jest intelektualnie stymulujący sposób odpowiedzi ale jednocześnie sam siebie za intelektualistę nie uważam.

Ale jednocześnie nie zamierzam tego zgłaszać. Nie przekroczyłeś ta obraza żadnych norm których nie mógłbym zaakceptować. Możesz mnie uważać za idiotę i jest to absolutnie dozwolone. Ale
  • Odpowiedz