Wpis z mikrobloga

To jest żart i wołam @Moderacja i @wykop, i @a__s.
Dlaczego różni moderatorzy różnie interpretują zgłoszenia? I dlaczego takie g---o nie jest przez Was usuwane, a za kosmonautę leci ban? Czasami naprawdę regulamin tego serwisu jest bardziej zastanawiający niż książka o fizyce kwantowej.
Wczoraj zgłosiłem post o takiej samej treści i bardzo słusznie (chwała rozgarniętemu mode) został on usunięty. Dzisiaj zgłaszam kolejny identyczny zapostowany przez jakąś amebę i widzę moderator również organizmem jednokomórkowym jest. Odrzucone jako "niepoprawne". Proszę, zróbcie coś z tym. Dlaczego pozwalacie na propagowanie nienawiści?
#wykop #moderacja #moderacjacontent #neuropa
XsomX - To jest żart i wołam @Moderacja i @wykop, i @a__s. 
Dlaczego różni moderator...

źródło: comment_5Xzk0kyBrIWpOFf48NRnFVeXxJw7BSQ0.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Annak1975_v2: jeżeli tak, to spoko. Nie zgadzam się ze zgłaszaniem takich wpisów, może są i głupie ale nie przekraczają pewnej granicy. Natomiast nie znoszę hipokryzji, ale skoro zgłaszasz takie i takie to na swój sposób szanuję.
  • Odpowiedz
@Moderacja @wykop już zaczęła się majówka? Nikogo w pracy od wczoraj? To jak to jest? Regulamin to regulamin, czy każdy moderator samemu decyduje co wolno, a czego nie wolno?
  • Odpowiedz
@harry-potter: Czyli mówić krótki, od tego czy za komputerem siedzi człowiek czy ameba.

Bardzo niedobrze. Zawsze zasłaniają się regulaminem, a dają wolną rękę w interpretacji. Żenada.
  • Odpowiedz