Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie dziwiło jak można być dziewczyną - przegrywem. W społeczeństwie do 30 roku życia jest więcej mężczyzn, więc kobiety mogą spokojnie sobie wybierać jaki jej się podoba, a do tego jak kobieta zrobi pierwszy krok to co 2 drugi facet ma klej w gaciach. Bycie dziewczyną - przegrywem jest gorsze od bycia facetem - przegrywem. Nie polecam.
#przemyslenia #gownowpis #logikarozowychpaskow #rozowepaski #s----------e #przegryw #opinia
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NiebieskiGroszek: moim zdaniem to jest tak, z tego co widzę u kobiet w wieku lat 24-32 mniej więcej samotne sa te, które chcą od życia cos więcej, oczywiście nie wszystkie, te kobiety sa raczej w mniejszości, ale kulturowo mocno zmieniło sie postrzeganie związku na przestrzeni choćby 20-30 lat, kobiety zaczęły dobrze zarabiać, uprawiać sporty, mieć pasje a mężczyźni nie umieją takich kobiet zdominować, oczywiście mowię tu o mniejszości, takie moje
  • Odpowiedz
co się nabawiłem to moje ;) teraz niech szmaty dalej się szmacą


@Arachnofob: zgodnie z twoim podejciem to jesli sie bawiles za mlodu to tez jestes szmatą ;)

być z kobietą która miała 100 partnerów przede
  • Odpowiedz
@TurboDynamo dlaczego tak jest?

Bo aby być podrywaną wystarczy wyjść z domu. Kobiety nawet nie muszą specjalnie szukać atencj więc muszą jedynie bardziej wysilać się przy akceptacji tego lub innego a gdy jest łatwa to jej wartość odnośnie długoterminowych związków maleje bo nikt nie chce mieć łatwej kobiety u swojego boku

Natomiast w przypadku mężczyzn... trzeba być miłym, dowcipnym, przystojnym, szarmanckim, pewnym siebie, ciekawym i spełnić dziesiątki innych kryteriów aby w
  • Odpowiedz
Bo aby być podrywaną wystarczy wyjść z domu. Kobiety nawet nie muszą specjalnie szukać atencj więc muszą jedynie bardziej wysilać się przy akceptacji tego lub innego a gdy jest łatwa to jej wartość odnośnie długoterminowych związków maleje bo nikt nie chce mieć łatwej kobiety u swojego boku

Natomiast w przypadku mężczyzn... trzeba być miłym, dowcipnym, przystojnym, szarmanckim, pewnym siebie, ciekawym i spełnić dziesiątki innych kryteriów aby w ogóle być bramy pod uwagę
  • Odpowiedz
@Arachnofob: Szacunek dla ciebie, twoja klawiatura musi płonąć od tych wpisów, ale za to przyjemnie się je czyta bo mam dokładnie takie samo zdanie.
@TurboDynamo: nie wszystkim kobietom podobają się mężczyźni, którzy ruchają wszystko co się rusza, bo oni zwykle traktują kobietę jak tylko obiekt seksualny.
  • Odpowiedz
dlaczego tak jest?


@Arachnofob: ja nie pytam cie dlaczego tak jest. Ja wiem ze tak nie jest i nie potrzebuje zdania jakiegos internetowego mizogina. Mowie ze twoje opinie sa opiniami wyssanymi z d--y a mowisz to w taki sposob jakby to byly jakies prawa naukowe, ktorymi nie sa.
Zadbany facet jest tak samo podrywany przez kobiety jak zadbana kobieta przez mezczyzn. Niczym sie to nie rozni. To ze ty nie
  • Odpowiedz
@Arachnofob: lubię Ciebie czytać ale tutaj muszę przyznać że strasznie p--------z. Przegryw żeński niczym nie różni się od męskiego, dokładnie to samo macie w łepetynach. Że wcześniej poświęcaliście czas na co innego, później dopiero się coś "zaklikało" a potem twierdzicie że macie brak obycia, zamykając się coraz bardziej. To tak w skrócie, każdy zwykle ma nieco inną historię przegrywu.
  • Odpowiedz