Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie dziwiło jak można być dziewczyną - przegrywem. W społeczeństwie do 30 roku życia jest więcej mężczyzn, więc kobiety mogą spokojnie sobie wybierać jaki jej się podoba, a do tego jak kobieta zrobi pierwszy krok to co 2 drugi facet ma klej w gaciach. Bycie dziewczyną - przegrywem jest gorsze od bycia facetem - przegrywem. Nie polecam.
#przemyslenia #gownowpis #logikarozowychpaskow #rozowepaski ##!$%@? #przegryw #opinia
  • 36
  • Odpowiedz
@NiebieskiGroszek: Piękne #!$%@? odwrócenie kota ogonem XDDD

Mślisz, że kobiety nie mają problemów psychicznych? Fobie społeczne, depresja i kompleksy dotykają ich tak samo jak facetów, więc równie dobrze mogą być przegrywami. Przegrywie.
  • Odpowiedz
W społeczeństwie do 30 roku życia jest więcej mężczyzn, więc kobiety mogą spokojnie sobie wybierać jaki jej się podoba


i przebierają i żaden nie jest dość dobry a później sytuacja się odwraca i 30+ letni facet bez nałogów z pracą, samochodem i mieszkaniem jest poszukiwanym "towarem" na rynku matrymonialnym w przeciwieństwie do 30+ letniej kobiety która już chce mieć gówniaka i widziała w życiu więcej penisów niż ty frytek

a do tego jak kobieta zrobi pierwszy krok to co 2 drugi facet ma klej w gaciach.


gdyby
  • Odpowiedz
i widziała w życiu więcej penisów niż ty frytek


@Arachnofob: zawsze mnie to zastanawia jakie to ma znaczenie. Przeciez narzady płciowe sie nie zużywają, jesli nie ma zadnych syfów to jakie to ma znaczenie ilu miala partnerow?
  • Odpowiedz
alfa szmaci, beta płaci


@Arachnofob: nikt ci nie zabrania byc alfą i szmacic, a ulozyc sobie zycie to chcą i alfy po 30. Takze twoje argumenty sa glupie i stulejarskie. Nikt ci nie kazal siedziec przed kompem w mlodosci.
  • Odpowiedz
nikt ci nie zabrania byc alfą i szmacic, a ulozyc sobie zycie to chcą i alfy po 30.


co się nabawiłem to moje ;) teraz niech szmaty dalej się szmacą a nie szukają porządnych facetów a owszem alfy chcą sobie ułożyć życie, ale nie ze szmatami które chętnie bzykają, chętnie wezmą na kilka numerków, chętnie zostaną z nimi w układnie FWB, ale nie będą sobie z nimi życia układać bo to byłby masochizm chociaż podobno są faceci którzy #!$%@?ą się w dziwkach

Nikt ci nie kazal siedziec przed kompem w mlodosci.


po
  • Odpowiedz