Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie
Jak Kazik umrze, to się #!$%@?ę jak Dzik. Ze smutku i w hołdzie, bo kiedyś przyszło mu stworzyć / napisać / zaśpiewać / zagrać - dziesiątki wspaniałych rzeczy.
Żyj długo Kazik, i się nie spinaj... Zasłużonego miejsca w alei gwiazd, nikt Ci nie odbierze ( ͡° ͜ʖ ͡°) #takaprawda
Edit: Tyle lat, a ja wciąż wracam. Ciągle i ciągle.

#muzyka #polskamuzyka #kazik
Sandman - #oswiadczenie 
Jak Kazik umrze, to się #!$%@?ę jak Dzik. Ze smutku i w hoł...
  • 27
Jedną z najważniejszych - na pewno w swojej "klasie". I nie chodzi tylko o samą twórczość. Legenda człowiek. A utwory - no cóż - jak się pojmie sens co poniektórych, to otwierają się dusze i serca. Do mojego gustu najbardziej trafia Kult.
@Sandman: Kazikiem i Kultem zarazili mnie rodzice i również uważam, że jest najważniejszą osobą w polskiej muzyce. Uwielbiam mnogość tematyki utworów i to, że właściwie każdy mi się podoba (no 80% na pewno). Uwielbiam jego wykonanie piosenek jego taty, uwielbiam adaptacje Toma Waitsa, uwielbiam twórczość własną. Mógłbym słuchać całymi dniami i mi się nie nudzi mimo wielu lat.
a ja uważam, że kazik się skończył. Co nie ujmuje mu tego co stworzył wcześniej.


@Blaskun: @chalmi: Zgadzam się z Wami chuopacy. I też myślałem że w takim tonie był post.

Kazikiem i Kultem zarazili mnie rodzice i również uważam, że jest najważniejszą osobą w polskiej muzyce. Uwielbiam mnogość tematyki utworów i to, że właściwie każdy mi się podoba (no 80% na pewno). Uwielbiam jego wykonanie piosenek jego taty, uwielbiam
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Sandman: czy ja wiem, taki trochę wioskowy mędrek, typu mądrości spod budki z piwem, ale parę piosenek spoko, dobrze się słucha po paru kielonach, jak już wóda wypali trochę neuronów, wspaniałym to bym tego nie nazwał.
@chalmi ja bym raczej powiedział, że ugruntował swój styl i już nic nie zmienia w swojej twórczości :) Prawda jest taka, że jego utwory nie pasują w dzisiejszych czasach do topu list przebojów. Ale miarą tego czy się skończył czy nie, niech będzie to, że pomimo bycia dinozaurem sceny nie ma potrzeby uczestniczenia w show w tv czy grania na "dniach miasta", przeciwnie, wszystkie koncerty gra biletowane, zawsze z pełną salą a