Wpis z mikrobloga

UWAGA, niemiecka policja poszukuje 3 słowiańskich imigrantów. Mimo tego, że wszyscy są młodzi i w pełni sił, a w ich kraju nie toczy się żadna wojna, wyjechali zabierać pracę i zasiłki normalnym Niemcom. Niestety, to zupełnie inna kultura i mentalność. Kiedy tolerancjoniści się obudzą? Jeśli tak bardzo pragną, by Polacy "ubogacali ich kulturowo" niech ich przyjmą pod swój dach i pilnują! źródło

http://queer.pl/news/199405/niemiecka-policja-poszukuje-polakow-ktorzy-pobili-geja

#niemcy #imigranci #polska #neuropa #lgbt #bekazprawakow #4konserwy
F.....r - UWAGA, niemiecka policja poszukuje 3 słowiańskich imigrantów. Mimo tego, że...

źródło: comment_el4jmBImNHeawrW5jAq5UqgAi3LwFMnX.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

by Polacy "ubogacali ich kulturowo"


@Finster: co ciekawe nikt jakoś nie chce żeby Polacy kogoś ubogacali kulturowo. Ani Niemcy. Ani Japończycy. Ubogacanie tyczy się tylko ciapatych.
  • Odpowiedz
@Finster: Zaczynasz zjadać własny ogon. Specjalnie pociągnąłem Cię za język, żebyś sam władował się na minę. Przecież mamy samorządy lokalne i są nimi państwa właśnie. Dyktator nam się znalazł. Na siłę będzie uszczęśliwiać ludzi. Tak rodzi się f-----m właśnie. Dla mnie masz właśnie zapędy faszystowskie. Stworzenie światowej dyktatury wbrew ludziom.
  • Odpowiedz
@Kolsky: Panie, daj Pan spokój. Państwo to nie samorząd lokalny, a z faszyzmem nie mam nic wspólnego, oprócz tego, że lubię włoskie pieśni np. Faccetta Nera https://www.youtube.com/watch?v=PuFdYJa7DNc serdecznie polecam!

@joyko: Nie znam statystyk. W moim środowisku nigdy nie spotkałem się z muzułmanami z gett, którzy tworzą swoje enklawy. Oczywiście nie twierdzę, że takich nie ma, ale z pewnością nie dla większości imigrantów to norma.
Wybacz, aniołku, ale mam
  • Odpowiedz
@joyko Może bo praca jest dla mnie ważniejsza, niż dyskusje z Mirkami. ( ͡ ͜ʖ ͡) Nie wołaj mnie więcej, proszę. Jutro się postaram odnieść do reszty Twojego komentarza
  • Odpowiedz
@Finster: Komuniści odcinają się od faszyzmu, ale z gruntu reprezentują ten sam typ myślenia. Wszelkie skrajne ideologie chcące uszczęśliwiać ludzi na siłę sprowadzają się do tego samego, upodlenia jednostki. Do czego dążysz i Ty, chcą wprowadzić rząd światowy wbrew woli ludzi.
  • Odpowiedz
@WinstonWolf czyli że Jezus umarł i położył kres prawom starego testamentu ok ale jeśli chodzi o zbiór ksiąg to jak wiki podaje dla chrześcijan biblia jest stary i nowy testament
  • Odpowiedz
@Finster: Radykalni muzułmanie to niewielki procent wszystkich imigrantów.

Kilka pytań, ilu było pierwotnie ludzi, którzy doprowadzili do katastrof światowych:
Lenina i jego towarzyszy, Hitlera, Mao i jego towarzyszy, Pol Pota etc?

Jak (niektórych) uczy Historia, liczy się jakość kadr i terroru, który stosują. Bojowników o szariat jest wystarczająco dużo, aby złotymi zgłoskami zapisali się na jej kartach.
  • Odpowiedz