Wpis z mikrobloga

UWAGA, niemiecka policja poszukuje 3 słowiańskich imigrantów. Mimo tego, że wszyscy są młodzi i w pełni sił, a w ich kraju nie toczy się żadna wojna, wyjechali zabierać pracę i zasiłki normalnym Niemcom. Niestety, to zupełnie inna kultura i mentalność. Kiedy tolerancjoniści się obudzą? Jeśli tak bardzo pragną, by Polacy "ubogacali ich kulturowo" niech ich przyjmą pod swój dach i pilnują! źródło

http://queer.pl/news/199405/niemiecka-policja-poszukuje-polakow-ktorzy-pobili-geja

#niemcy #imigranci #polska #neuropa #lgbt #bekazprawakow #4konserwy
F.....r - UWAGA, niemiecka policja poszukuje 3 słowiańskich imigrantów. Mimo tego, że...

źródło: comment_el4jmBImNHeawrW5jAq5UqgAi3LwFMnX.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
Nienawiść i uprzedzenia nie mają religii.


@Finster: Widać mało wiesz o koranie. Ale aby być sprawiedliwym, pewne elementy uprzedzenia (do kobiet przede wszystkim) widać również w chrześcijaństwie.
  • Odpowiedz
@joyko: Podaję przykład z Niemiec ponieważ jestem jestem blisko związany z tym Krajem, a że dotyczy on Polaków, postanowiłem podzielić się nim z Mirkami. W czym problem?
Wpisów o muzułmańskich patusach w Niemczech jest pod dostatkiem, ale obiecuję, że jak znajdę coś ciekawego to podzielę się tym z innymi użytkownikami Wykopu.

@Dziki_Bigos: Ok. Wśród Żydów, jak w każdej grupie, nie sztuka znaleźć pełnych nienawiści rasistów, ksenofobów czy machistów,
  • Odpowiedz
@Finster: Tylko dopowiadając, bo trochę #!$%@? mnie to, że ludzie uznają ignorancję za argument w dyskusji (bez obrazy). #!$%@? mnie to, bo ludzie bez wiedzy próbują być ironiczni - i często pojawiają się inne argumenty (oparte na tym samym mechanizmie ignorancji), np. że świat powstał w 7 dni, jakiś typu żył tysiąc lat, gościa połknął jakiś wieloryb, kolejny typu odtworzył całą populacją zwierząt z pojedynczych par. Kurcze, przydałoby się w
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: @Finster: Najpopularniejsze hadisy sunnickie:

„Kiedy mężczyzna dosiada innego mężczyznę, tron Boga trzęsie się”,

„Zabij tego który to robi i zabij tego z którym jest to robione (odnośnie stosunku seksualnego)”,

„Przeklęty jest mężczyzna który nosi kobiece ubrania i kobieta która nosi męskie ubrania”,

„Jeśli nieożeniony mężczyzna zostaje przyłapany na homoseksualizmie, będzie ukamieniowany na śmierć" (Sunan Abu Dawud).
  • Odpowiedz
@Finster: @WinstonWolf: Zasadniczo oboje nie macie racji, tj. chrześcijanie jak najbardziej uznają stary testament, a to, że Bóg karał grzech śmiercią i robił to bardzo wybiórczo trwało dopóki nie pojawił się Jezus i nie umarł za ludzkie grzechy na krzyżu jednocześnie je odpuszczając i dając możliwość odpokutowania ich w ciągu życia.
Inna sprawa, że Bóg nie zabijał każdego jak leci, tylko zwykle ludzi czczących bożków ugaryckich, albo wybijał
dzeksondzekson - @Finster: @WinstonWolf: Zasadniczo oboje nie macie racji, tj. chrześ...

źródło: comment_RVXk4OePUJvOxMa1Z6N7Ediw9Am730kY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@dzeksondzekson: Nie pisałem nic o nieuznawaniu tylko o aktualnej biblii. Później wklejałem też link do tego (ale moderacja usunęła):

Pytanie: Czy chrześcijanie muszą przestrzegać praw Starego Testamentu?

Odpowiedź: By właściwie odpowiedzieć na to pytanie musimy zrozumieć, że zakon Starego Testamentu został nadany narodowi Izraelskiemu, nie chrześcijanom. Niektóre prawa nadane zostały Izraelitom, by nauczyli się posłuszeństwa wobec Boga i tego, co robić, by mu się podobać (np. Dziesięć Przykazań), niektóre miały
  • Odpowiedz
@Kolsky: Jedno nie wyklucza drugiego. Jestem gorącym zwolennikiem samorządów lokalnych.

@joyko: Znaczna część muzułmanów w Niemczech nie stanowi problemu, bo skutecznie integrują się z lokalną społecznością i żyją w zgodzie z innymi. Radykalni muzułmanie to niewielki procent wszystkich imigrantów. Mimo, że jest ich niewielu, to są coraz bardziej widoczni, a Państwo nie zwalcza ich dość skutecznie, ale nie martw się - poradzimy sobie z tym.

znajdziesz dziesiątki podobnych( a nawet bardziej drastycznych) odnoszących się do muzułmanów. Śmiało, czekamy.

Podobne przypadki, odnoszące się do muzułmanów w niemieckich brukowcach znajdę dziesiątki, a na Wykopie setki, jeśli nie
  • Odpowiedz