Wpis z mikrobloga

UWAGA, niemiecka policja poszukuje 3 słowiańskich imigrantów. Mimo tego, że wszyscy są młodzi i w pełni sił, a w ich kraju nie toczy się żadna wojna, wyjechali zabierać pracę i zasiłki normalnym Niemcom. Niestety, to zupełnie inna kultura i mentalność. Kiedy tolerancjoniści się obudzą? Jeśli tak bardzo pragną, by Polacy "ubogacali ich kulturowo" niech ich przyjmą pod swój dach i pilnują! źródło

http://queer.pl/news/199405/niemiecka-policja-poszukuje-polakow-ktorzy-pobili-geja

#niemcy #imigranci #polska #neuropa #lgbt #bekazprawakow #4konserwy
F.....r - UWAGA, niemiecka policja poszukuje 3 słowiańskich imigrantów. Mimo tego, że...

źródło: comment_el4jmBImNHeawrW5jAq5UqgAi3LwFMnX.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
@WinstonWolf: @joyko:
To nie religia jest problemem (bo te są podobne i powstawały w podobnym czasie), ale strach przed zmianami w kwestii obyczajowości (po prostu związany z konserwatyzmem) i radykalizm w podejściu do wyznawanych wartości. Z tego strachu często rodzi się autorytaryzm - dzisiaj w końcu tez można znaleźć chrześcijan których retoryka niewiele się różni od tej jaką przedstawiają radykalni muzułmanie: bić gejów bo to nienaturalne przecież!; zachód
  • Odpowiedz
@nie_tak_szybko: Wiesz, zastanawiałem się kiedy ktoś wspomni inkwizycję i nie zamierzam wybielać tej historii ale to przeszłość w dodatku niemająca nic wspólnego z naukami NT. To byli zwykli mordercy. W NT nie znajdziesz nawoływań do zabijanie niewiernych w koranie owszem. Oczywiście nie bronię i nie wypieram faktu hipokryzji chrześcijan ale oni nie postępują zgodnie z ich religią. Z resztą tego co napisałeś się zgadzam.
  • Odpowiedz
trochę #!$%@? mnie to, że ludzie uznają ignorancję za argument w dyskusji (bez obrazy). #!$%@? mnie to, bo ludzie bez wiedzy próbują być ironiczni - i często pojawiają się inne argumenty (oparte na tym samym mechanizmie ignorancji), np. że świat powstał w 7 dni, jakiś typu żył tysiąc lat, gościa połknął jakiś wieloryb, kolejny typu odtworzył całą populacją zwierząt z pojedynczych par


@johny-kalesonny: To #!$%@? to dysonans poznawczy, bo tak
  • Odpowiedz