Wpis z mikrobloga

#truestory podchodzę do paczkomatu, kolejka. Przede mną 3 osoby. Staję, wchodzę w link z smsa prowadzący do kodu QR, wyświetlam na ekranie i czekam na swoją kolej. Przede mną leniwie wpisują numery telefonów i te śmieszne kodziki. Wszystko trwa jak lata za kratkami. Za mną juz zdążyło ustawić się 4 następne osoby. Wszyscy stoją grzecznie jak po mielonego na stołówce. Podchodzę. Przykładami telefon do skanera kodów QR. Paczkomat otwiera mi skrytke w 4,76 sek. Zabieram paczkę i odchodzę. Ci co za mną stali patrzyli jak bym #!$%@? co najmniej ich okradł. "Cziter #!$%@?!!!"

  • 31
@Mirek_z_Mirkowa: widziałem kilka typów paczkomatów na oczy, niektóre wyglądają na bardziej nowoczesne, inne bardziej archaiczne, nie wiem, ile razy próbowałem kodem to albo trwało to wieczność i kombinowanie z jakimś celowaniem, albo się #!$%@?łem i wklepywałem ręcznie ;P
iera mi skrytke w 4,76 sek. Zabieram paczkę i odchodzę. Ci co za mną stali patrzyli jak bym #!$%@? co najmniej ich okradł. "Cziter #!$%@?!!!"


@Mirek_z_Mirkowa: Raz próbowałem i nie działało, może miałem pecha no ale nie wiem