Wpis z mikrobloga

Mireczki, poszukuje #telefony do 1000zl, który mógłby godnie zastąpić mojego Redmi 3s.
Wymagania - w sumie dużo ich nie jest, 3GB RAM, 64GB ROM, do 5.5''. Root oraz Xposed jest obowiązkowy (dlatego chyba odpada #zukz2). Dobrze działający soft bez wątpienia będzie zaleta. Dobry aparat też się liczy.

Myślałem o Mi5 albo właśnie o tym Zuku. Poza tym widziałem Moto X z ekranem 2K, ale mała bateria daje mi gwarancję, że dnia nie wytrzyma na baterii.

#smartfon #xiaomi #aliexpress #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
  • 22
@Mato: to do 1000 zł z dobry aparatem to z Xiaomi Mi5 lub Mi5S (chociaż tu akurat trochę więcej wyjdzie - 259$).
Aktualnie najbardziej opłacalny jest zakup na Banggood, gdzie przy wyborze Priority Direct Mail zmniejszają się szanse na VAT, bo paczka najpierw jest przepakowywana w Holandii i dopiero później trafia do Polski. Już kilku Mireczków to potwierdziło, więc wtedy na pewno się zmieścisz w 1000 zł.
Xiaomi Mi5 - 3/64
@Mato: ludzie pytali o to w zeszłym roku, w styczniu itd. Teraz gdy już premiera była i są preordery pytanie pada dalej, ale mogę napisać, że raczej nie - stany magazynowe nie są wysokie, a jeśli będą przeceny, to co najwyżej jako korekta do około 200$.
@Mato: jak najbardziej polecam mi5 ale już id dawna nie jest produkowana na rzecz mi5s i nie wiem, czy mi5s jest dalej produkowane na rzecz mi6.