Wpis z mikrobloga

Mirki i Węgierki spod tagu #spacex

Nie wiem czy wiecie (ja też nie wiedziałem dopóki moja dziewczyna mi nie powiedziała), ale wasz idol, Elon Musk, spotyka się teraz z aktorką Amber Heard. To jest ta sama kobieta, która obskubała Johny'ego Deppa przy rozwodzie na grube miliony.

Jeśli teraz także działa według tego samego schematu, to obawiam się, że podbój kosmosu może się nieco przeciągnąć w czasie z powodu przyszłych braków finansowych Elona ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#elonmusk #amberheard #gownowpis #heheszki #przemysleniazdupy #plotki #pudelek
Pobierz M.....a - Mirki i Węgierki spod tagu #spacex

Nie wiem czy wiecie (ja też nie wiedz...
źródło: comment_U5W5jMkKfoOmwDxBc7Rl5RrEQEuQyPBJ.jpg
  • 62
@MagnaPomerania: Amber oskarżyła Johnny'ego Deepa o przemoc domową i nadużywanie alkoholu, ale o tym już oczywiście nie napisałeś, bo wokół tego ciężej byłoby budować narrację o podlej suce, która wszystko sobie wykalkulowała. Do tego nie chciała pieniędzy dla siebie, tylko dla fundacji. Z Elonem przyjaźniła się od kilku lat.

Oczywiście możesz twierdzić, że doniesienia o przemocy domowej to kłamstwa, ale myślę, że prawnicy Amber mają więcej dowodów na to (w tym
Amber oskarżyła Johnny'ego Deepa o przemoc domową i nadużywanie alkoholu, ale o tym już oczywiście nie napisałeś


@Shanny: @Dambibi: ale, że niczego mu wprost nie udowodniono (bo przecież zajęłaby się tym policja/prokuratura/sąd i dostałby wyrok) to też już nie napisaliście ;)
Ile to razy przy rozwodach wymyśla się rzeczy, byleby tylko dostać lepszą ugodę?

I powtórzę się:

#gownowpis #heheszki #przemysleniazdupy #plotki

przeczytajcie treść 4 z 7 tagów jakie dałem pod
@Dambibi: to wy zluzujcie, bo ileż można przeklejać wam te tagi, a wy i tak bierzecie wszystko na serio ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To był "HEHESZKOWY" wpis odnośnie potencjalnie kuriozalnej sytuacji, że to nie technologia, nie przeszkody naukowe, a kobieta może opóźnić eksplorację przestrzeni kosmicznej.

No ale takie heheszki to już seksizm, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)