Wpis z mikrobloga

@chozi: Jeśli koniecznie chcesz czyścić to jest np apka iOverwrite lub np Memory & Disk RAM Scanner PRO. Ja korzystałem swego czasu z takich apek ale ostatecznie okazuje sie ze system sprawnie radzi sobie z tempami
@chozi: Nie ma potrzeby czyszczenia i przejmowania się tym że aplikacja zajmuje pierdyliard megagigów. Jak zacznie brakować, to sobie sam wyczyści - to nie android że musisz się martwić pierdołami, Ty masz z tego korzystać a apple pomoże Tobie zrobić to optymalnie (czyt: jeśli jest miejsce, to robi sobie cache, a jeśli bardziej potrzebujesz miejsca, to kosztem cache sobie je zwolni).
@yagoodtp: no ciekawa historia - sprawdzę sobie te apki, bo jakoś dziwnym trafem dostałem monit o zbyt małej ilości pamięci, jak chciałem zainstalować coś, co zajmowało więcej niż dostępna pamięć.
@chozi: wchodzisz w iTunes Store ściągasz avatara (lub coś co zajmuje więcej niż masz wolnej pamięci) i ściągasz. Pliki się oczyszczają a po tym dostajesz wiadomość ze dalej za mało miejsca. Ja tak sobie czyszczę co jakiś miesiąc
@chozi: Nic nowego niestety. :/ A po jakim czasie tyle masz danych? Bo to dziwne, że tyle osób ma taki problem, że ileś gb im apki zajmują, a ja po 8 miesiącach mam 48 mb na Wykopie. Najwięcej mam w Facebooku, 800 mb. A ludzie widzę po kilka gb... Najwięcej to gierki i Spotify. Xd Ale to z własnej woli.