Wpis z mikrobloga

@GrzegorzMistical: ja #!$%@? w szoku zostałem, jak się okazało, że mi 32GB pamięci w telefonie skończyło, mimo że mam wykupione 50GB w icloud ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mam iosa już ponad 2 lata (zaczynałem od 5s) i do tej pory nie miałem pojęcia, że nie da się wyczyścić danych aplikacji :/

@nsiep: Też mi przyszło do głowy żeby to zrobić (i pewnie tak postąpie), ale to
  • Odpowiedz
  • 0
@nsiep: No fakt - są apki, co jeszcze więcej maja "dokumentów" w sobie. Patrz ile po reinstalacji zajmuje wykop (ja #!$%@?)

@GrzegorzMistical: No powiem Ci, że załamka. Tak jak odwróciłem się od androida i do tej pory iOS, jakoś mimo swojej ułomności mnie nie #!$%@?, tak teraz trochę zmieniłem zdanie. Mam nadzieje, że ktoś w tym Apple pójdzie po rozum do głowy, po tych 10 latach na rynku smartfonów:/ PS.
chozi - @nsiep: No fakt - są apki, co jeszcze więcej maja "dokumentów" w sobie. Patrz...

źródło: comment_JhP43FKOndoa1L4aBAcDSLNsTBgsdypE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@chozi: zalezy ile masz bedziesz musial tak robic powiedzmy raz na 3 miesiace, ale co to za problem sie zpowortem zalogowac i pobrac 2 mega aplikacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) no w androdzie jest clean master jakos tak potrafi wycisnac wszystko z miejsca na telefonie !
  • Odpowiedz
@matt_PL: a może to kwestia aktywności? Ja w większości (wpisy, znaleziska, komentarze, etc) z wykopu korzystam właśnie przez apkę. Może te wszystkie dodane zdjęcia, filmy, itp. zostają w pamięci aplikacji :/
  • Odpowiedz
@GrzegorzMistical: no powiedzmy, że gra faktycznie. Mapy tyle, bo doinstalowałem Litwę i Czechy. Ale już whatsapp, olx, imovie, itp. - to co najmniej 5GB do czyszczenia raz na pół roku :( #!$%@? to po całości.
  • Odpowiedz