Wpis z mikrobloga

Jak nie rozmawiać z klientem na fejsbuku lekcja 1-0-1
Nie polecam tych januszy biznesu Burger Brothers z Radomia i fajnie jakby to dotarło do paru osób, bo są chyba za pewni siebie i uważają, ze "internetowi hejterzy" im nic nie zrobią :D

Polecam zajrzeć do linku i poczytać bo dalej jest np. zaproszenie na osobiste wyjaśnienie kwestii polskiej pisowni, sikanie na mordę i inne :D

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1325636300863269&set=o.439239852854706&type=3&theater

#burger #radom #januszebiznesu #januszesocialmedia #socialmedia #marketing
Mruvek - Jak nie rozmawiać z klientem na fejsbuku lekcja 1-0-1
Nie polecam tych janu...

źródło: comment_fEKtX8nr3TUyfvCbHKUD6LP2FU3mTo9b.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mruvek: Burgery tamże są całkiem niezłe, musiałeś mieć pecha. Niemniej komunikacja z "klijetem" to niezła beczunia, powinno się ich dojechać za coś takiego. Na pewno się zastanowię, zanim tam pójdę kolejny raz. W razie czego możesz sprawdzić też burgerownię na rogu Wernera i Koszarowej (koło lodów), bardzo dobre mięcho, ale też trzeba poczekać (co prawda nie 3h) :)
  • Odpowiedz
Wiecie co ? Zadzwoniłem do nich wczoraj powiedzieć im że cały internet się z nich śmieje i dziś do mnie wydzwaniają ze śmiesznymi ala groźbami XD pozdrawiam B----l Brothers podaje numer który mnie rozśmiesza i jednocześnie nęka 695 888 867. Nagranie pokaże dla chętnych.
  • Odpowiedz
@ZarlokTV: nie skasowany. W powiązanych tutaj masz zminusowany - nie wiem w sumie czemu, chyba tylko przez "gejsbók"
Ale wyłączyli możliwość dodawania postów i samego posta usunęli - ktoś im pisze pod ich zdjęciem na ten temat, to dalej odpowiadają w tym stylu :D mam nadzieję, że chociaż 5 osób z radomia które mogłyby tam zjeść następnym razem zrezygnuje.
  • Odpowiedz