Wpis z mikrobloga

Rano rower ~1h, jak już pisałem - znaczny spadek formy. Wytrzymałość i moc - kiepsko. Niestety nie monitorowałem pracy serca, więc nie wiem na jakim tętnie pracowałem. Wydaje mnie się, że ~140 HR

Po południu druga sesyjka na rowerze. Roznosiło mnie w domu, więc wziąłem sporttester, żeby tym razem nie mieć wątpliwości co jest grane i ruszyłem. 50 minut na tętnie 145-155 HR. Końcówka była dość ciężka. Ogólnie dużo lepiej niż rano, odczułem mimo wszystko gorszą formę niż zawsze.

Przy obiedzie siedziałem z rodziną. Nie ruszały mnie jeszcze zapachy obiadu, aczkolwiek muszę przyznać, że będąc w okolicach działek, wyczułem chyba wszystkie grille dookoła ;) Odnoszę wrażenie, że zmysł zapachu i smaku (pasta do zębów jest wyjątkowo miętowa i ostra) się wyostrzyły.

Nie odczułem zmęczenia i senności, ale za to lekkie rozkojarzenie się wdzierało co jakiś czas.

Waga rano: 73,5kg

Waga wieczorem: 73,0kg

#niejem #dieta #grysikglodowka
  • 20
  • Odpowiedz
@Grysik: Puknij ty się w głowę razem z tym swoim kolegą, który jedzie na samej wodzie. Nie chce mi się czytać twoich poczynań i wnioskować czy robisz to dla eksperymentu czy chcesz się dzięki temu odchodzić. Nie tą drogą, z ciekawości ile kalorii dziennie zjadasz?
  • Odpowiedz
@Byqq: Spokojnie, nie tym tonem. Nie mam tutaj, żadnego kolegi ;)

Pytasz o kalorie czy kilokalorie? Nie chce Ci się czytać, to nie czytaj :)

Tylko woda, nie dla odchudzania.

@rurka_kapilarna: Kończyłem AWF (zaraz się pewnie posypie fala komentarzy, że takie głupoty po AWFie...), więc ruch na codzień mam wpisany w grafik :) Tego również się bałem, że nie będę miał sił na bieganie czy rower...
  • Odpowiedz
@Grysik: Chodzi właśnie o to, że nawet jak nie będziesz miał siły, to dobrze jest się zmusić do ruchu.

@Byqq: to nie jest wyniszczanie, tylko oczyszczanie. I tak, bardzo mnie interesują jego poczynania i mu kibicuję, bo robi dla siebie coś bardzo dobrego. Wiem co mówię, bo sama robię głodówki co jakiś czas.
  • Odpowiedz
@lobek: Z ciekawości. W zasadzie głównie dlatego. A ciekawy jestem wielu rzeczy z tym związanych :)

Idę spać, bo jutro na ryby o 5 jadę ;)
  • Odpowiedz
@lobek: Czy dam radę, czy badania krwi będą lepsze lub takie same jak przed. Znam 3 osoby, które to zrobiły i każda miała inne wrażenia, a nie znalazłem żadnej rzetelnej literatury, więc chcę sprawdzić na sobie.

Jak organizm zacznie się buntować to najwyżej przerwę...
  • Odpowiedz