Wpis z mikrobloga

@dob3k: zastanawia mnie jak rozwiazales problem okablowania na dole z plyta glowna a wentylatorami? wlasnie to ze sa od ogory nogami dalo ci miesjce na okablowanie? w sowim 303 nie potrafilem ogarnac jak tak fajna obudowa zapomniala ze na dole plyty glownej idzie czesc kabli a chcieli bysmy tam montowali chlodzenie/wentylatory ;/
a jesli myslisz o corsair 570 crystal.. to poczekaj na jakies updaty lub lepsze wersje bo corsaira sam mialem
@FightingCookie: Bardzo proste rozwiazanie cumplu


Co do zmiany budy to narazie nie bede nic kombinowal. Chyba ze bym w calosci sprzedal ten i zaczal budowac na nowo. Jak sprzedam albo dam ten synowi to pomysle jaka obudowe uzyc do nowego.


A z tym dolem to naprawde in win nie pomyslal.
@dob3k: Sprawiłeś, że niewiele ludzi już się tu pochwali swoim sprzętem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja ostatnio składałem swojego nowego, co prawda na dużo gorszych podzespołach, ale efekt był całkiem estetyczny. Natomiast jak patrzę na ten twój to whooah, coś pięknego. Zero zbędnych kabli na wierzchu, wszystko (prawie) kolorystycznie dopasowane i piękne bebechy. Bardzo ładnie, pozdrawiam, niech działa lata bezawaryjnie.
@Drmscape: Moje zamierzenie bylo zupelnie przeciwne. Chcialem pokazac piekno komputera. Sprawic ze mireczki zaczely kreatywniej skladac swoje. Ze komputer nie tylko ma dzialac ale moze tez wygladac. Zamiast chowac go pod biurkiem moze byc ozdobą pokoju.
Zachęcam do pokazania swojego :)
@dob3k: Ale to też kosztuje, wszystkie dodatki do podzespołów, szmery bajery RBG to się zaczynają od pewnej półki cenowej. Jak ktoś chce wycisnąć max ze stosunku jakości/cena to się robi problem z tym, by to wyglądało lepiej niż "estetycznie".
@Drmscape: Nie no oczywiscie ale ladny i eststyczny wyglad mozna osiagnac nie wkladajac az tak duzo. Customowe chlodzenie wodne jest dosc drogą zabawą ale mozna uzyc AiO albo nawet nieraz powietrzne ladnie wkomponowac. Kwestia pomyslu i kreatywnosci.