Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@KochanekAdmina: Nazizm to jedna z odmian kolektywizmu, czyli lewackiego #!$%@?. A Adolf Hitler nie był żadnym prawicowcem - tylko wybitnym działaczem socjalistycznym z borderline. Prawicowcem jest się tym bardziej, im mocniej wierzymy w znamienną starorzymską paremię prawniczą Ulpiana "volenti non fit iniuria". Psychicznie chory Austriak zasadą tą pogardzał chcąc ustawiać życie innym ludziom, bo sam uważał się za wodza. Czemu Adi socjalista? Bo gospodarka planowa i #!$%@?ł Keynesa w gospodarce. Dobrze
@Del:

A co jest w środku układu współrzędnych?

Wygląda mi to na krzyżyk. Pewnie jakaś opcja katolicka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@yggdrasill:

Partie bezideowe. Platforma Obywatelska

Ja bym się tu nie zgodził. PO jak najbardziej jest ideowa. Stoi za ideą politycznego oportunizmu. Są przykładem, że skoro sami nie potrafią rządzić a tym bardziej uprawiać polityki narodowej (i to gdy mieli całe państwo dla siebie) to będą
Pobierz FlaszGordon - @Del: 
A co jest w środku układu współrzędnych? 
Wygląda mi to na krzy...
źródło: comment_x0OAEywjCli41eFeWpKwkEViwpZXg9sO.jpg
@Woojt92: Co ty gadasz typie xD Przecież kolektywizm to fudnament wolnego rynku gdzie prawa jednostki się nie liczą xD

I te brednie na temat gospodarki sterowanej w rzeszy która w 100% opierała się na prywatnym kapitale. Całą broń i mundury, dosłownie wszystko było dostarczane przez prywatny sektor zupełnie jak w XXw USA nad którym pewnie się spuszczasz. Przetarg na przetargu był robiony. Czołgi, samoloty wszystko musiało stawać w konkursach z innymi
@showdown: W końcu takie rzeczy jak prawo praacy to wymysł lewactwa i powinno być zdelegalizowane aby kolektywna firma miała nad tobą władzę, jakby co zawsze się możesz zwolnić i sobie zdechnąć z głodu z całą rodziną xD
@KochanekAdmina: prawo pracy to nie prawo jednostki. Jak wolny rynek może istnieć bez prawa jednostki do samostanowienia? Kolektywizm i brak poszanowania jednostki rzeczywiście idą w parze, czego dowodem są dwa lewicowe państwa: III Rzesza i ZSRR. Tam, będąc Żydem albo "burżujem" zostawało się złożonym w ofierze kolektywowi.