Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki, mam mały dylemat odnośnie #praca #pracbaza

Od 5 miesięcy pracuję na tak zwanej słuchawce. Zaczęło się bardzo delikatnie, każdy z nas miał swoje biurko stanowisko. W perspektywie szkolenia, wnoszące coś coachingi. Skończyło się, że siedzę na słuchawce + maile i cały czas nakłaniam do współpracy firmy (w mojej opinii bardzo nieatrakcyjny produkt, w odpowiedzi zwrotnej pojawiają się opinię że klienci wręcz czują się oszukani) Pozamykali na w boksy i tak przez 5 dni w tygodniu po 8h. Jedyne co mnie trzyma w tej pracy to "marka" pracodawcy i jako taka wypłata 2000-2300 netto. Nie czuje się szczęśliwy ani tym bardziej spełniony. Wyjść ze swojej strefy komfortu i walić to czy trzymam się tej posady? Nie jestem najmłodszy (30 l.), edukacje skończyłem na licencjacie. Mieszkam i pracuję w Gdańsku.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania chcesz to dam Ci namiar na robote w Gdyni. Może nie Twoja branża, ale jak się nauczysz to 4k spokojnie wyciągniesz.
Branża to budowlanka a dokładnie wykończenia wnętrz a jeszcze dokładniej to suche tynki na konstrukcjach + szpachlowanie + malowanie. Temat według mnie lekki jak na budowlanke. Spocisz się lekko tylko przy kręceniu płyt, ale to zdrowe. Jakbyś chciał to pisz priv