Wpis z mikrobloga

@nemiroff90: W skrócie poradnik:

- Najedz się dobrze i tłusto - alkohol nie wchłania się tak szybko dzięki tłuszczowi.
- W trakcie picia dużo pij, najlepiej wody. Podjadaj też regularnie, np. wędliny dobrze się sprawdzają, bo na pusty żołądek to kicha.
- Po samym piciu elektrolity, duuuużo wody, a przy łóżku najlepiej duża szklanka wody z miodem i cytryną. Ewentualnie aspiryna, ale różne teorie chodzą, że niezbyt zdrowo jest ją brać
@nemiroff90: ja mam sprawdzoną opcję na nieśmiertelność na weselu i brak kaca następnego dnia. Woda z cytryną! Żadna cola czy słodkie soki tylko zapijać wodą z cytryną która jest na większości wesel podawana w dzbankach na stołach. Proporcja niezmienna: każdy kieliszek zapijam literatką wody. Najwyżej częściej sikać będziesz ale prawidłowe nawodnienie na takiej imprezie ratuje życie next day.. no i rozrób sobie litorsal w butelce i postaw przy łóżku w ramach
@nemiroff90
@Bonetti
@pieczarrra
@eshiraz
@sradam

To jest Witek (ten po lewej). Witek to połączenie człowieka z cyborgiem-jest nieśmiertelny. Historia miała miejsce na jednym z wielu wesel gdzie mamy przyjemność poznać bardzo wielu ludzi-lecz Witek długo zostanie nam w pamięci. Więc może przybliżę jego postać w postaci harmonogramu:-)
godz. 17.40 Witek zjawia się na weselu niczym dźin z magicznej lampy
17.45 Witek otwiera pierwsza butelkę wódki
18.00 ciepłe danie-Witek nakłada każdemu

18.20 Witek
maxomalny - @nemiroff90
@Bonetti
@pieczarrra
@eshiraz
@sradam

To jest Witek (t...

źródło: comment_Pe66kQo9aOTCPAHY0D7RcaM37vbQduL2.jpg

Pobierz
@nemiroff90: To może dołożę, że warto być wypoczętym. Po nocnym maratonie nauki lub przerzucania węgla padniesz jak kłoda. Jeśli impreza jest taneczna etc., to też dobrze z tego korzystać (choć u mnie to chyba nie do końca wymagane XD).

Jeśli grzanie jest kilkudniowe i drugiego dnia zdołasz zacząć klinować, to zaczynasz się bawić jak księciunio ( ) jesteś trudny do alkoholowego złamania.