Wpis z mikrobloga

  • 771
Powstał tag dla różowych, który miał fajne założenie, ale oczywiście #!$%@? nie umieją się pogodzić z tym, że różowe używają kosmetyków i to niekoniecznie dlatego że są brzydkie i śmierdzą XD
No i zajebują teraz fajny tag dla różowych swoimi skrzynkami z narzędziami (oooo patrzcie jaki ja jestem męski, nie maluję ryja XD) albo innymi pseudośmiesznymi wpisami i komentarzami. Najlepszy typ co od dwóch tygodni żyje magicalem, a przywala się że kontent różowych taki niskolotny :D
Ale # pokazauto # pokazpsa # pokazkota czy cokolwiek innego to jest ok. NO BO JEST. Jak każdy tag, ma jakieś założenie i warto to zrozumieć żeby nie robić śmietnika. #oswiadczenie #pokazkosmetyczke #shitwykopsays
  • 62
  • Odpowiedz
  • 37
@thampel5 No wiesz, dodałam tag do obserwowanych bo dużo ciekawych recenzji przeczytałam i polecanych rzeczy przez różowe, a teraz wchodzę na tag a tam burdel bo ci debile wrzucają wszystko jak leci, alkohol, narzędzia itp. I niestety nie da się dokopać do czegoś normalnego.
  • Odpowiedz
nie pasuje wam ze ktoś męską kosmetyczkę pokazuje?


@tabarok: raczej by im nie przeszkadzało o ile ta KOSMETYCZKA zawiera KOSMETYKI. Jakby bada debili zaspamowała pokazauto zdjęciami swoich skuterków, bo na nic więcej ich nie stać i stulejki im się pozaciskały to obserwujący ten tag raczej nie byliby zadowoleni, hm?
  • Odpowiedz
@Naxster: w #pokazmotocykl jest masa skuterów i nikt z tego inby nie robi, klepnijcie siebie stałą formułkę do czego służy ten tag tak jak to ma miejsce w chociażby #cebuladeals i nauczcie ludzi do czego służy ten tag zamiast od razu strzelać focha i sie obrażać.
  • Odpowiedz