Wpis z mikrobloga

  • 771
Powstał tag dla różowych, który miał fajne założenie, ale oczywiście #!$%@? nie umieją się pogodzić z tym, że różowe używają kosmetyków i to niekoniecznie dlatego że są brzydkie i śmierdzą XD
No i zajebują teraz fajny tag dla różowych swoimi skrzynkami z narzędziami (oooo patrzcie jaki ja jestem męski, nie maluję ryja XD) albo innymi pseudośmiesznymi wpisami i komentarzami. Najlepszy typ co od dwóch tygodni żyje magicalem, a przywala się że kontent różowych taki niskolotny :D
Ale # pokazauto # pokazpsa # pokazkota czy cokolwiek innego to jest ok. NO BO JEST. Jak każdy tag, ma jakieś założenie i warto to zrozumieć żeby nie robić śmietnika. #oswiadczenie #pokazkosmetyczke #shitwykopsays
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A może lepiej mówić o tym? Jak będzie ciągle ciche przyzwolenie na takie zachowania, to się nic nigdy nie zmieni ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Eskimoska: na dzieci to nie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Eskimoska: Niestety #!$%@? dotyczące kobiet na tym portalu osiągnęło jakiś absurdalny poziom. Ostatnio przy okazji nietrafionego prezentu wyszło, że rozstałem się z różowym. Oczywiście od razu usłyszałem, że jest lafiryndą (choć to w sumie odnosiło się do tego, że prezent nie był trafiony, także - lafirynda), że jestem #!$%@? bo mnie zostawiła, że ma bolca na boku i w ogóle. Najgorsze jest to, że niektórzy naprawdę czerpią wiedzę na temat
  • Odpowiedz
@Eskimoska: bo na tym portalu jest mieszanina wszystkich grup społecznych - są lekarze, prawnicy, policjanci, korpo szczury, ale są tez niziny umysłowe i niestety, co najgorsze ci ostatni potrafią przyćmić cieniem swojego #!$%@? życia wartościowy content, jaki często się tu pojawia.
Zobacz, jak często występuje sytuacja, że w gorących (300+ i więcej) jest jakaś gowniana piramida plusów czy inny "Zesralem się i śmierdzi", a schodzisz na dół (100+ i mniej)
  • Odpowiedz
@Eskimoska jak zobaczyłam ten tag to rakłam. Nie róbcie z wykopu wizażu, w necie jest tyle tego contentu że naprawdę nie trzeba tego na wykopie zaszczepiać. Tylko patrzeć jak będzie tag o ciąży i niemowlętach i jakieś inne #slodkiepociechy
No jednak wolałabym żeby wypok nie szedł w te stronę.
  • Odpowiedz
@Eskimoska: nie zesraj sie. ludzie sobie smieszkuja, zaraz im przejdzie. tak samo było we wpisach o edc, ale nikt nie miał bólu dupy. jak to sie dzieje w tagu dla różowych to oczywiście HURR SPIERDOXY MIZOGINI. nawet nie żal.
  • Odpowiedz