Wpis z mikrobloga

  • 771
Powstał tag dla różowych, który miał fajne założenie, ale oczywiście #!$%@? nie umieją się pogodzić z tym, że różowe używają kosmetyków i to niekoniecznie dlatego że są brzydkie i śmierdzą XD
No i zajebują teraz fajny tag dla różowych swoimi skrzynkami z narzędziami (oooo patrzcie jaki ja jestem męski, nie maluję ryja XD) albo innymi pseudośmiesznymi wpisami i komentarzami. Najlepszy typ co od dwóch tygodni żyje magicalem, a przywala się że kontent różowych taki niskolotny :D
Ale # pokazauto # pokazpsa # pokazkota czy cokolwiek innego to jest ok. NO BO JEST. Jak każdy tag, ma jakieś założenie i warto to zrozumieć żeby nie robić śmietnika. #oswiadczenie #pokazkosmetyczke #shitwykopsays
  • 62
  • Odpowiedz
@Eskimoska: @a_s nie możesz dowalić czasowego bana tym debilom? tak po dwa dni na głowę? ten tag to prawdziwy, normalny i jedyny tag w ostatnim czasie, gdzie: 1) jest tematyczny 2) nie BYŁO trolowania, tylko czysta wymiana poglądów 3) dziewczyny naprawdę starały się wymienić informacjami bez przekleństw, obrażania, debilnych pocisków osobistych

Magicala jestem w stanie wam wybaczy, bo to tylko reklamodajka, ale to, że dzieci i debile zepsuły dziewczynom,
  • Odpowiedz
@Eskimoska: XD ja zobaczyłem w aktualnych jeden post z skrzynką i do heheszkow w komentarzy dodałem kielnie. Nie wiedziałem że jest jakiś rajd na tag. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Już jedna mnie za to dodała na czarno. A za tag szanuje.
  • Odpowiedz