Wpis z mikrobloga

@Paviarotti: Sęk w tym, że interesuje mnie temat na tyle by poświęcić np 2 godziny na czytanie i zakupy, kolejne 5 na pierwszy "lot".. ale nie aż tak by spędzić weekend na czytaniu forum. Bo wiem, że przejrzę/przeczytam kilkadziesiąt wątków i dowiem się masy informacji, ale.. czas, czas, czas. ;)
@Paviarotti: nono, zadowole się tym nawet jeśli nie jest w 100% aktualne z obecną wiedzą i praktyką. To i tak będzie lepiej niż obecnie myjka samoobsługowa. :D
@Paviarotti: O, ale mam jeszcze jedno pytanie. Sąsiad mi zarysował auto, lekko, nawet niewidocznie z kilku metrów. Ale.. 3 elementy zahaczył. I teraz - nie na tyle by chciało mi się płacić 1500zł lakiernikowi za 3 elementy. Można coś z tym domowo/detalingowo poprawić może?
@Paviarotti: super lista na początku i widzę, że ceny nawet przystępne (nie znam się w ogóle na tym, ale kiedyś czytałem podobna listę u ceny były 3-5 razy wyższe). A masz może taka listę, AE dla super początkującego 3 razy krótsza? Raczej do porządnego wymycia auta i usunięcia jak najwięcej zabrudzeń bez tak dokladnego detalingu)?