@Beeercik Vidal mógł wylecieć z czerwem już za faul na Isco a nawet jeśli nie to oczywiste czerwony już na starcie 2 połowy no ale ustawione bo wyleciał po 3 próbach xD
Narzekanie na sędziego jak to #!$%@? a tak naprawdę bez niego to Real powinien grać cała połowę 11v10 przy 0-0 i by zapewne nie było ani Spalonego Ronaldo, ani Bayernu ani zapewne protestów o czerwona dla Casemiro
@Beeercik no dokładnie, więc koniec końców to do tych wszystkich baboli po których większą część wykop.pl obraża klub z Madrytu od złych kobiet doszło dlatego, że sędzia #!$%@? syf na korzysc Niemców no ale to szczegóły już xD tak czy siak sędziowie fatalne, jednak nie wydaje mi się żeby znacząco to wpłynęło na wynik dwumeczu bo awansował w końcu zespół tak czy siak piłkarsko lepszy
nadchodzi poranek, normalni ludzie w pracy a reszta odsypia drugą lub trzecią zmianę. wtedy właśnie budzą się fanboje Realu i odnajdują wszystkie powody dla których ich ukochany Real jednak wcale nie skorzystał na decyzjach (pomyłkach? jakich pomyłkach!) sędziego, tak naprawdę to został skrzywdzony. xD hala madrid, hala marymoncka!

@InspektorDupa: Argumentacja ad personam. Gdy się nie atakuje argumentów a człowieka, przyznaje się niejako do błędu. Nikt nie broni tych goli ze spalonego.
@Beeercik: No ja #!$%@? nie wierze... na tej klatce noga Vidala jest ZA (względem kamery) nogą Asensio. Proponuję prześledzić cały ruch nogi. Kontaktu nie było. Gdyby był, palce Asensio nie były by skierowane do wewnątrz jak na zdjęciu. Moim zdaniem on kopnął Vidala. Polecam włączyć sobie https://www.youtube.com/watch?v=C0esTGv8ato z prędkością 0.25 a dopiero później wrzucać takie bzdury...
Pobierz piotr-py - @Beeercik: No ja #!$%@? nie wierze... na tej klatce noga Vidala jest ZA (w...