Wpis z mikrobloga

#webdev #javascript #programowanie

Mircy, mam pytanie. Jest mozliwe, zeby zrobic tak, iz uzytkownikowi ktory chce pobrac jakis plik ze strony, otworzy sie nowa karta z hashcodem w linku, zainicjuje pobieranie, w czasie pobierania zamknie strone z hashcodem, i otworzy ja ponownie, zapetlajac pobieranie??
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach