Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja mama traktuje mnie jak dziecko xD Mieszkam w domu ridzinnym i mam 20 lat i ona wyjechala na swieta wczoraj do cioci i dzwoni do mnie i sie pyta czy jadłem coś xD albo robi jakis wywiad i pyta czy karmilem kota i psa, czy ogarnalem smieci, czy pies byl na dworze... pyta i milczy az nie opowiem jej wszystkiego, mowi zebym pozamykal wszystko, ze przyjadą jutro rano XD i to tak jest zawsze

No kuźwa jutro z nią porozmawiam jak tylko przyjedzie, powiem jej, że ma do mnie dzwonić tylko jak coś ważnego się dzieje a nie jakieś wywiady robić (z głupimi pytaniami jak do dziecka) oraz żeby sie obudziła bo mam 20 lat i czas już sie powstrzymać z tym zainteresowaniem nadmiernym i opieką w moim kierunku.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: ludolfina98
  • 15
Moja mama traktuje mnie jak dziecko xD Mieszkam w domu ridzinnym i mam 20 lat


@AnonimoweMirkoWyznania: Traktuje Cię jak dziecko, bo sam wybierasz życie jako dziecko :)

Dorosłość zaczyna się tam, gdzie jest samodzielne utrzymywanie się. Będziesz miał pracę i się wyprowadzisz - to będziesz dorosły. Teraz żyjesz życiem (dwudziestoletniego) dziecka, to i mama Cię tak traktuje.

Jeśli do Ciebie z tym dzwoni, to może warto się zastanowić, czemu nie ufa,