Wpis z mikrobloga

Jest tu na mirko wśród #niebieskiepaski lvl 25+ ktoś, kto spotyka się z małolatą lvl ok. 18?

Ja lvl 30, zadłużyłem się ze wzajemnością w takiej, która nie dość że jest uosobieniem wszystkiego co najbardziej cenię w kobietach, to jeszcze najprawdziwszym 10/10. Zastanawiam się czy z racji oczywistych różnic ma to jakąkolwiek przyszłość... Nie chciałbym jej zawracać głowy gdyby zaraz miała poczuć się jak zabawka wyrzucona do kosza.

Podzielcie się proszę swoimi doświadczeniami. #rozowepaski również.

#podrywajzwykopem #zwiazki
  • 59
@shus: Obawiam sie, że nic ciekawego.
@kasiknocheinmal: To jest pojęcie względne. Jest właśnie bardzo dojrzałą po wieloma względami. A może to ja nie jestem obiektywny, właśnie nie wiem...
@kwasnydeszcz: okej, nawet jeżeli tak będzie to ja jestem już duży i nie mam zwyczaju się mazać ;). Ale skąd ta pewność, że kopnie?
@TomTamTu: Spokojnie, tak właśnie podchodzę. Ja bardziej się o nią martwię bo jest dość delikatna.
@Andrzej_K: ogarnięcie i bycie rozsądną dziewczyną nie zmienia tego, że wciąż to jest dziewczyna. Dziewczę w szkole średniej. Serio.

A może to ja nie jestem obiektywny, właśnie nie wiem...

To to na pewno.
Może być rozsądna, może być inteligentna, może być konkretna. Ale wciąż jest nastolatką ze szkoły średniej. I nie chodzi tu o wyszalenie się- nie robiłam durnych rzeczy, nie szlajałam się po imprezach, głupia też (chyba) nie byłam, ale
@Andrzej_K: wyszaleć =/= puszczać. pójdzie na studia - nowe towarzystwo, nowe wrażenia. zacznie imprezować, wychodzić ze znajomymi, a nóż widelec jeszcze pozna kogoś fajnego w swoim wieku, a ponad 30 letni "chłopak" będzie dla niej tylko balastem, no ale przekonasz się na własnej skórze jaka dojrzała i rozsądna była twoja wybranka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kwasnydeszcz: Okej, przyjmuję do wiadomości Twój punkt widzenia. W jakim jesteś wieku Mirabelko jeżeli to nie tajemnica?

PS. Ja nie jestem jakimś Januszem gwoli ścisłości. Ja nie mam w ogóle parcia na jakieś śluby, dzieci itp. Lubie wychodzić z domu, biegam, nie siedzę przed tv z piwem w ręku :)
@Andrzej_K: Problemem może być to, że jesteście na zupełnie innych etapach życia. Jak Ty będziesz miał problemy w pracy, to ona będzie mieć klasówkę jutro, a potem kolosa. Inna skala inny tryb życia. Gdybyś miał 40 lat i spotykałbyś się z 26-30 latką to co innego, bo oboje jesteście na tym samym etapie. Plus dochodzi do tego uzależnienie nadal od rodziców, małe szczegóły które razem sprawiają spore trudności.
@Zgagulec: To prawda nie jestem ich stalkerem :) Ale na ile można to ocenić, to wyglądają na zadowolonych z bycia razem. No i jeszcze jedna kwestia, czas nie stoi w miejscu, kiedyś to liceum się skończy, kiedyś zacznie się praca itp. Rezygnując, może okazać się, że stracę kogoś z kim mógłbym się szczęśliwie zestarzeć. A znalezienie kogoś takiego jest o wiele trudniejsze niż myślałem samemu będąc małolatem. Po prostu ciężko jest
@Zgagulec: @Andrzej_K: Dokładnie jak napisała koleżanka inne levele życia, pisałem z taką 16, niby mówiła że jest ułożona i ogarnięta, ale potem i tak siano w głowie wybiło i się okazało że ma 28-letniego fuck-frienda, jak szukasz czegoś poważnego to szkoda czasu, jak poruchać to idealnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)