Wpis z mikrobloga

Dzisiaj się dowiedziałem że Gonciarz nie jest z tą całą Kasią w związku. O #!$%@?. Przecież ona go całej rodzinie przedstawiała jak byli razem na weselu u niej w usa, mieszkają razem ze sobą chyba kilka lat i razem pracują. Przecież ona ma tyle fanek że mógłby spokojnie co tydzień zmieniać dziewczynę ale ewidentnie nie chce/sam się powstrzymuje. Jeśli to nie jest największy friendzone w całej #!$%@? galaktyce to ja nie wiem co to jest.

#gonciarz #polskiyoutube #friendzone #przegryw
U.....n - Dzisiaj się dowiedziałem że Gonciarz nie jest z tą całą Kasią w związku. O ...

źródło: comment_AM29bSEgsBoWNSNDc8GMHk6rkQoGgs58.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
@UrbanHorn przecież on wygląda okropnie. Porównaj sobie jego skórę z pierwszych filmów do dzisiaj i masz takie "o #!$%@?"... Ciekawe jak to jest mieszkać na wyspach i mieć skórę jak wiór
  • Odpowiedz
@lolikon: Jeśli nigdzie nie jest powiedziane że są ani że nie są to znaczy że nie są. Gdyby byli to Gonciarz by to dawno powiedział a tak skoro nie zostało powiedziane to jak widzisz, dla większości to jest zaskoczenie że nie są i on doskonale o tym wie że domyślnie każdy sądzi że są w związku. Definicja friendzonu.
  • Odpowiedz