Wpis z mikrobloga

Dzisiaj się dowiedziałem że Gonciarz nie jest z tą całą Kasią w związku. O #!$%@?. Przecież ona go całej rodzinie przedstawiała jak byli razem na weselu u niej w usa, mieszkają razem ze sobą chyba kilka lat i razem pracują. Przecież ona ma tyle fanek że mógłby spokojnie co tydzień zmieniać dziewczynę ale ewidentnie nie chce/sam się powstrzymuje. Jeśli to nie jest największy friendzone w całej #!$%@? galaktyce to ja nie wiem co to jest.

#gonciarz #polskiyoutube #friendzone #przegryw
U.....n - Dzisiaj się dowiedziałem że Gonciarz nie jest z tą całą Kasią w związku. O ...

źródło: comment_AM29bSEgsBoWNSNDc8GMHk6rkQoGgs58.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
ona ma tyle fanek że mógłby spokojnie co tydzień zmieniać dziewczynę


@UrbanHorn: Tu chyba powinno być "on", bo na początku nie zrozumiałem zdania do końca.
  • Odpowiedz
@makoniko2: trzeci wpis w gorących, masz napisane wyżej że wyczytałem w gorących to wysil się zielonka i kliknij dwa razy myszką to sobie znajdziesz jak ci tak na źródłach tych rewelacji zależy
  • Odpowiedz
@UrbanHorn kurde ze swinoujscia wracam wiec ciezko mi zrodla szukac, po prostu krzysiek nigdy nie odpowiedzial na to pytanie, a tam mial np. pod filmikami najbardziej plusowane pytania nt. tego czy jest w zwiazku z kasia, no i pare razy sie zdarzylo ze komenty nt. zwiazku skasowal xd
  • Odpowiedz